Cene → Prerađeno voće i povrće → PARADAJZ SOK BLAGI SA HIMA.SOLI TANASIĆ 720ML

PARADAJZ SOK BLAGI SA HIMA.SOLI TANASIĆ 720ML
Pakovanje 720 ml 2 prodavnice Barkod 3871212000297
219,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 21.10.
305,54 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 264,90 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Univerexport najjeftinije akcija do 21.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 293,76 – 328,19 din219,99 din305,24 din305,54 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta264,90 din367,92 din/l+44,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 264,90 | 285,07 |
| 01.09.2026. | 264,90 | 285,07 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK OD PARADAJZA TANASIC 720mlEuroprom
- PARADAJZ SOK BLAGI SA HIMA.SOLI TANASIĆ 720MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −35 % po l
IL CAPITANO MLEVENI PARADAJZ BLAGI 1L
- Euro Ša M199,00
- Medius222,08
199,00 din/l
−25 % po lSOK PARADAJZ BLAGI 1L MIN
- Idea%229,99
- Mercator%229,99
- Roda%229,99
229,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%PARADAJZ SOK POLIMARK 500ML
- Maxi%67,99
- Maxi Online%67,99
- Mega Maxi%67,99
+37 prodavnica135,98 din/l
−28%PARADAJZ SOK POLIMARK 1L
- Aleksandrović119,90
- Maxi Online%119,99
- Metro%124,00
+35 prodavnica119,90 din/l
−32%PARADAJZ PASIRANI TOMATELLO 500ML
- Idea%64,99
- Mercator%64,99
- Roda%64,99
+32 prodavnice129,98 din/l
−29%PARADAJZ SOK SA BOSILJKOM POLIMARK 500ML
- Maxi%69,99
- Maxi Online%69,99
- Mega Maxi%69,99
+29 prodavnica139,98 din/l
−49%PARADAJZ PASIRANI TOMATELLO 1L
- Maxi%94,99
- Maxi Online%94,99
- Mega Maxi%94,99
+26 prodavnica94,99 din/l
−19%PARADAJZ PASIRANI GURMAN 500G
- Čutura%64,99
- Idea%64,99
- Mercator%64,99
+25 prodavnica129,98 din/l
−29%PARADAJZ SOK LJUTA PAPRIKA POLIMARK 500ML
- Maxi%69,99
- Maxi Online%69,99
- Mega Maxi%69,99
+24 prodavnice139,98 din/l
PARADAJZ PELAT MUTTI 400G LIM.
- RIČ209,99
- Fortuna Market219,99
- Yuhor219,99
+22 prodavnice524,98 din/kg













