Cene → Alkoholna pića → VINO PENUŠAVO BLANC DE MOI 0.75L

VINO PENUŠAVO BLANC DE MOI 0.75L
Pakovanje 750 ml 4 prodavnice Barkod 3858881197107
1.800,00 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 13.10.
2.400,00 din/l
Najskuplje je 2.699,00 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.800,00 din2.849,99 din2.400,00 din/l
-
1.800,00 din2.899,99 din2.400,00 din/l
-
1.800,00 din2.999,99 din2.400,00 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta2.699,00 din3.598,67 din/l+899,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 2.699,00 | 2.874,99 |
| 01.09.2026. | 2.699,00 | 2.874,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO PEN BLANC DE MOI 0.75LIdea, Mercator, Roda
- VINO PENUŠAVO BLANC DE MOI 0.75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−65 % po lVino belo Grand Sud Sauvignon blanc 1L
- Maxi Online · Mega Maxi847,99
847,99 din/l
−64 % po lVINO BELO SAUVIGNON BLANC 0,75L MUR
- Roda649,99
- Mercator699,99
- Idea720,99
866,65 din/l
−63 % po lVINO PENUŠAVO 0,75L TOKAI
- Senta Promet669,90
- Cash & Carry Plus714,99
- Roda%949,99
+2 prodavnice893,20 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
VINO BELO TIKVEŠ SMEDEREVKA 1L
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+37 prodavnica469,99 din/l
−11%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
- ZAM%399,90
+37 prodavnica389,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−26%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Tekijanka404,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%VINO BELO ŽDREBAC ČOKA 1L
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l













