Cene → Alkoholna pića → Vino Belo Malvazija Laguna 0,75 l

Vino Belo Malvazija Laguna 0,75 l
Pakovanje 750 ml 6 prodavnica Barkod 3858881190443
949,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
1.266,65 din/l
Najskuplje je 1.169,99 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
949,99 din1.266,65 din/l
-
Aroma92 radnje u 8 mesta999,99 din1.333,32 din/l+50,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.089,99 din1.453,32 din/l+140,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.149,00 din1.532,00 din/l+199,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd1.149,99 din1.533,32 din/l+200,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.169,99 din1.559,99 din/l+220,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Roda · Univerexport · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 949,99 | 1.119,50 |
| 01.09.2026. | 949,99 | 1.119,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO BELO LAGUNA MALVAZIJA 0,75LAroma, City
- VINO BELO KV MALVAZIJA 0,75L AGROLAIdea, Mercator, Roda
- VINO BELO LAGUNA MALVAZIJA 0.75 LSuper Vero
- VINO BELO MALVAZIJA LAGUNA 0,75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −64 % po l
Vino Belo Suvo Sirtaki 0,75 l
- Roda%344,99
- Idea · Mercator%369,99
459,99 din/l
−63 % po lVino Kastel Exl.Pak.Belo 0,75 l Vinoprodukt
- Trlić349,90
- Cash & Carry Plus419,99
- Morava512,00
+4 prodavnice466,53 din/l
−63 % po lVino Belo Bianco Frizzante La Gioiosa 0,75 l
- Idea · Mercator · Roda%350,00
- Aman499,99
- Univerexport572,43
+1 prodavnica466,67 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l













