Cene → Alkoholna pića → VINO BELO SUVO SIRTAKI 0,75L
VINO BELO SUVO SIRTAKI 0,75L
Pakovanje 750 ml 3 prodavnice Barkod 8606110826190
344,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 20.10.
459,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 369,99 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
344,99 din479,99 din459,99 din/l
-
369,99 din499,99 din493,32 din/l+25,00 din
-
369,99 din529,99 din493,32 din/l+25,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 479,99 | 499,99 |
| 01.09.2026. | 479,99 | 499,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−61 % po lVINO BELO ŽDREBAC SMEDERVKA ČOKA 1L
- Sunce (Qvattro)179,90
- Šumadija Market249,00
- VP Dima327,24
+20 prodavnica179,90 din/l
−60 % po lVINO BELO ŠPRICER RUBIN 0,5L
- Trnava Promet93,00
- Cash & Carry Plus94,99
- Europrom99,90
+27 prodavnica186,00 din/l- −57 % po l
VINO BELO TREPTAJ 1L 1/6
- Luki199,00
- VP Dima244,00
199,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO TIKVEŠ SMEDEREVKA 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
−5%VINO BELO ŽDREBAC ČOKA 1L
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l












