Cene → Slatkiši i žitarice → Novogodišnji paketić kesa 911g
Novogodišnji paketić kesa 911g
Pakovanje 911 g 3 prodavnice Barkod 8600939607633
1.199,00 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
1.316,14 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.199,00 din1.316,14 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.199,00 din1.316,14 din/kg
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova1.199,00 din1.316,14 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 1.199,00 | 1.199,00 |
| 23.09.2026. | 1.199,00 | 1.199,00 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−31 % po kgNovogodišnji Paketić Swisslion 1220 g Kesa
- Fortuna Market1.099,99
- Mikromarket1.199,00
- Aleksandrović1.199,99
+5 prodavnica901,63 din/kg
−25 % po kgNovogodišnji Paketić Kesa SL 1,22 kg
- Aksa1.199,00
- Europrom1.199,90
982,79 din/kg
−19 % po kgPionir Paketić Novogodišnji 1,265 kg Srednja Kesa
- Gomex1.348,27
- Aleksandrović1.499,99
- Fortuna Market1.599,99
+4 prodavnice1.065,83 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Novogodišnji Paketić Čoko Labudović 65 g
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- VUM129,99
- Senta Promet139,99
+4 prodavnice1.846,15 din/kg
Novogodišnji Paketić Štark 835 g
- VUM899,99
- BB Trade929,25
- Fortuna Market949,99
+5 prodavnica1.077,83 din/kg
Novogodišnji Paketić Swisslion 1220 g Kesa
- Fortuna Market1.099,99
- Mikromarket1.199,00
- Aleksandrović1.199,99
+5 prodavnica901,63 din/kg
Novogodišnji paketić Sweet Choice 70g
- Aksa125,00
- Idea · Mercator · Roda149,99
- BB Trade159,97
+2 prodavnice1.785,71 din/kg
Novogodišnji Novcici 45 g Sweet
- Aksa149,00
- Europrom149,90
- Trlić149,99
+3 prodavnice3.311,11 din/kg
Novogodišnji Advent Calendar Kinder Bueno 181 g
- Idea · Mercator · Roda1.149,99
- Univerexport1.199,99
- Maxi1.499,00
6.353,54 din/kg
Novogodišnji Advent Calendar Rocher 258 g
- Leon899,99
- Univerexport1.999,99
- Idea · Mercator · Roda2.099,99
3.488,33 din/kg
−44%Novogodišnji Paketić 930g Kraš
- Idea · Mercator · Roda%700,00
- RIČ899,99
- Prima1.329,50
752,69 din/kg














