Cene → Prerađeno voće i povrće → Senf Ekstra Jaki Dijon 200 ml Mautner Markhof

Senf Ekstra Jaki Dijon 200 ml Mautner Markhof
Pakovanje 200 ml 2 prodavnice Barkod 3563490010098
309,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 14.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
1.549,95 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 359,99 din, +16% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Super Vero najjeftinije akcija do 14.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad309,99 din334,99 din1.549,95 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik359,99 din1.799,95 din/l+50,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 334,99 | 347,49 |
| 01.09.2026. | 334,99 | 347,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SENF DIJON 200G FORTE 10895Fortuna Market
- SENF EKSTRA JAKI DIJON 200 ML MAUTNER MARKHOFSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−50%Senf Delikates C 280 g
- Univerexport%99,99
- Trnava Promet135,00
- Idea · Mercator · Roda%139,99
+19 prodavnica357,11 din/kg
−13%Senf fini Polimark dojpak 300g
- Leon129,99
- Podunavlje129,99
- Euro Ša M137,00
+20 prodavnica433,30 din/kg
−45%Senf Fini Polimark 100 g
- Idea · Mercator · Roda%54,99
- Maxi Online%54,99
- Euro Ša M61,00
+16 prodavnica549,90 din/kg
Senf Delikates C 100 g
- Trnava Promet65,00
- Euro Ša M70,00
- Fortuna Market74,99
+18 prodavnica650,00 din/kg
Senf Pikant C 100 g
- Trnava Promet65,00
- Fortuna Market74,99
- Super Vero74,99
+14 prodavnica650,00 din/kg
−21%Senf Ljuti Polimark 100 g
- RIČ54,99
- Super Vero%62,99
- Trnava Promet65,00
+13 prodavnica549,90 din/kg
Senf Delikates C 1 kg
- Trnava Promet513,00
- Fortuna Market519,99
- VUM519,99
+12 prodavnica513,00 din/kg
Senf Delikates C 50 g
- Euro Ša M42,00
- Univerexport43,84
- Europrom44,90
+9 prodavnica840,00 din/kg









