Cene → Prerađeno voće i povrće → SENF PIKANT C 100G

SENF PIKANT C 100G
Pakovanje 100 g 13 prodavnica Barkod 0000086071208
65,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
650,00 din/kg
Najskuplje je 106,99 din, +65% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
65,00 din650,00 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad74,99 din749,90 din/kg+9,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta79,90 din799,00 din/kg+14,90 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta79,99 din799,90 din/kg+14,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta79,99 din799,90 din/kg+14,99 din
-
79,99 din799,90 din/kg+14,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu79,99 din799,90 din/kg+14,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta81,00 din810,00 din/kg+16,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 84,03 – 91,61 din85,29 din852,90 din/kg+20,29 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta89,99 din899,90 din/kg+24,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta99,99 din999,90 din/kg+34,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd104,99 din1.049,90 din/kg+39,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta106,99 din1.069,90 din/kg+41,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 65,00 | 80,50 |
| 22.09.2026. | 65,00 | 80,50 |
| 01.09.2026. | 65,00 | 81,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- C SENF PIKANT 100GEuro Ša M
- SENF PIKANT 100G CENTROPIdea, Mercator, Roda
- Senf C pikant PVC 100gMaxi Online, Mega Maxi
- senf pikant 100gr C centro neltPodunavlje
- Senf pikant pvc 100g #16RIČ
- SENF PIKANT 100G CENTROPROIZVODSenta Promet
- SENF C PIKANT PVC 100GR NESTLESuper Vero
- SENF PIKANT 100G CTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−35%SENF FINI POLIMARK 100G
- Maxi Online%54,99
- Euro Ša M61,00
- Trnava Promet63,00
+16 prodavnica549,90 din/kg
SENF DELIKATES C 280G
- Trnava Promet135,00
- VP Dima142,00
- Europrom149,90
+16 prodavnica482,14 din/kg
−33%SENF FINI POLIMARK 300G
- Univerexport%119,99
- Podunavlje129,99
- Trnava Promet130,00
+15 prodavnica399,97 din/kg
−23%SENF DELIKATES C 100G
- Maxi%64,99
- Mega Maxi%64,99
- Shop&Go%64,99
+14 prodavnica649,90 din/kg
−21%SENF LJUTI POLIMARK 100G
- RIČ%54,99
- Trnava Promet63,00
- Univerexport68,34
+11 prodavnica549,90 din/kg
SENF DELIKATES C 1KG
- Trnava Promet513,00
- Trlić549,99
- Euro Ša M577,00
+10 prodavnica513,00 din/kg
−16%SENF DELIKATES XL C 380G
- Trlić149,00
- Univerexport%197,99
- Euro Ša M220,00
+7 prodavnica392,11 din/kg
SENF ESTRAGON MAUTNER MARKHOF 200G
- Podunavlje129,99
- Europrom139,90
- Trlić139,99
+7 prodavnica649,95 din/kg



