Cene → Prerađeno voće i povrće → Kečap Ljuti 500 g Boca Polimark

Kečap Ljuti 500 g Boca Polimark
Pakovanje 500 g 1 prodavnica Barkod 8600005000351
159,90 din
najjeftinije u prodavnici Medius, na akciji do 04.10.
319,80 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
159,90 din198,92 din319,80 din/kg
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −48 % po kg
Kečap ljuti Premia 500g
- Profi82,99
- Maxi · Mega Maxi86,99
165,98 din/kg - −44 % po kg
Il Capitano Kečap Ljuti 500 g
- Mikromarket89,99
- Luki99,90
- Fortuna Market99,99
179,98 din/kg - −38 % po kg
Kečap To Ljuti 500 g "Min-Commerce"
- ZAM99,90
- Tekijanka99,99
- VUM99,99
+6 prodavnica199,80 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%Kečap Blagi Dijamant 500 g
- Leon115,99
- Metalac Market%119,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+30 prodavnica231,98 din/kg
−32%Kečap Pizza Polimark 500 g
- Super Vero%147,99
- Soulfood%149,99
- Sunce (Qvattro)%149,99
+32 prodavnice295,98 din/kg
−32%Kečap Ljuti Polimark 500 g
- Super Vero%147,99
- Soulfood%149,99
- Sunce (Qvattro)%149,99
+32 prodavnice295,98 din/kg
Kečap Blagi Polimark 500 g
- Lidl148,99
- ZAM149,90
- Profi149,99
+32 prodavnice297,98 din/kg
−22%Kečap Blagi Polimark 1 kg
- Trnava Promet%213,00
- ZAM%229,90
- Metalac Market%229,99
+30 prodavnica213,00 din/kg
−23%Kečap Pizza&Pasta Kesa 90 g Polimark
- Prima%32,90
- Euro Ša M36,00
- Super Vero36,99
+29 prodavnica365,56 din/kg
−23%Kečap Polimark Blagi Kesa 90 g
- Prima%32,90
- Leon33,99
- Euro Ša M35,00
+29 prodavnica365,56 din/kg
−23%Kečap Ljuti Kesa 90 g Polimark
- Prima%32,90
- Euro Ša M35,00
- Maxi · Mega Maxi36,99
+27 prodavnica365,56 din/kg
















