Cene → Prerađeno voće i povrće → Kečap To Ljuti 500 g "Min-Commerce"
Kečap To Ljuti 500 g "Min-Commerce"
Pakovanje 500 g 9 prodavnica Barkod 8606107896373
99,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
199,80 din/kg
Najskuplje je 115,00 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,90 din199,80 din/kg
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta99,99 din199,98 din/kg+0,09 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta99,99 din199,98 din/kg+0,09 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta105,00 din210,00 din/kg+5,10 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu109,00 din218,00 din/kg+9,10 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta109,90 din219,80 din/kg+10,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta109,99 din219,98 din/kg+10,09 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta109,99 din219,98 din/kg+10,09 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta115,00 din230,00 din/kg+15,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 99,90 | 109,00 |
| 01.09.2026. | 99,90 | 109,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KECAP LJUTI 500g TO!-373Europrom
- Kečap Ljuti TO Dtl 500 gMetalac Market
- KECAP TO LJUTI 500G "MIN-COMMERCE"Morava
- kecap ljuti boca 500g TO PRM min-commercePodunavlje
- KECAP TO LJUTI 500GPrima
- KECAP LJUTI 1/2 TO MIN COMMERCESenta Promet
- TO! KEČAP OD PARADAJZA - LJUTI 500G MIN-COMMRECE DTLTekijanka
- TO KEČAP LJUTI 500GVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%Kečap Blagi Dijamant 500 g
- Leon115,99
- Metalac Market%119,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+30 prodavnica231,98 din/kg
−32%Kečap Pizza Polimark 500 g
- Super Vero%147,99
- Soulfood%149,99
- Sunce (Qvattro)%149,99
+32 prodavnice295,98 din/kg
−32%Kečap Ljuti Polimark 500 g
- Super Vero%147,99
- Soulfood%149,99
- Sunce (Qvattro)%149,99
+32 prodavnice295,98 din/kg
Kečap Blagi Polimark 500 g
- Lidl148,99
- ZAM149,90
- Profi149,99
+32 prodavnice297,98 din/kg
−22%Kečap Blagi Polimark 1 kg
- Trnava Promet%213,00
- ZAM%229,90
- Metalac Market%229,99
+30 prodavnica213,00 din/kg
−23%Kečap Pizza&Pasta Kesa 90 g Polimark
- Prima%32,90
- Euro Ša M36,00
- Super Vero36,99
+29 prodavnica365,56 din/kg
−23%Kečap Polimark Blagi Kesa 90 g
- Prima%32,90
- Leon33,99
- Euro Ša M35,00
+29 prodavnica365,56 din/kg
−23%Kečap Ljuti Kesa 90 g Polimark
- Prima%32,90
- Euro Ša M35,00
- Maxi · Mega Maxi36,99
+27 prodavnica365,56 din/kg








