Cene → Prerađeno voće i povrće → DŽEM MARELICA PODRAVKA 670G

DŽEM MARELICA PODRAVKA 670G
Pakovanje 670 g 9 prodavnica Barkod 3856020252502
349,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM, na akciji do 05.10.
522,24 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 559,90 din, +60% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
349,90 din399,90 din522,24 din/kg
-
Aleksandrović6 prodavnica: 299,90 - 359,99 din · Negotin, Bor359,99 din537,30 din/kg+10,09 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10299,90 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49359,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6359,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb359,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68359,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36359,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta430,00 din641,79 din/kg+80,10 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta441,90 din659,55 din/kg+92,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta467,91 din698,37 din/kg+118,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta516,29 din770,58 din/kg+166,39 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 510,45 – 554,31 din530,38 din791,61 din/kg+180,48 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad533,99 din797,00 din/kg+184,09 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta559,90 din835,67 din/kg+210,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 359,99 | 467,91 |
| 01.09.2026. | 359,99 | 467,91 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DZEM KAJSIJA 670G PODRAVKAAleksandrović, Transkom 94
- DZEM KAJSIJA 670GEuro Ša M
- PODRAVKA DZEM KAJSIJA 670GRMedius, ZAM
- DZEM KAJSI. 670GMikromarket
- DŽEM KAJSIJA 670GR PODRAVKASuper Vero
- DŽEM MARELICA 670G PODRAVKATekijanka
- DŽEM MARELICA PODRAVKA 670GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −32 % po kg
DZEM MARELICA ST.710G POD
- Euro Ša M253,00
- Prima299,50
356,34 din/kg - −22 % po kg
DZEM MARELICA ST.860GR PO
- Transkom 94349,90
- Prima362,50
406,86 din/kg - −13 % po kg
DZEM MARELICA ST.440GR PO
- Aleksandrović199,90
- Prima227,50
454,32 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%DŽEM KAJSIJA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+28 prodavnica499,98 din/kg
−26%DŽEM KAJSIJA BAKINA TAJNA 670G
- Transkom 94499,90
- Super Vero%499,99
- Medius%519,90
+26 prodavnica746,12 din/kg
−28%DŽEM ŠIPAK NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+26 prodavnica499,98 din/kg
−18%DŽEM ŠIPAK BAKINA TAJNA 670G
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−21%DŽEM KAJSIJA NECTAR 370G
- Super Vero%189,99
- Aleksandrović209,99
- Cash & Carry Plus214,99
+22 prodavnice513,49 din/kg
DŽEM ŠIPAK NECTAR 370G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea229,41
+21 prodavnica540,51 din/kg
−19%DŽEM KAJSIJA PIONIR 680G
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea%319,99
- Mercator%319,99
+17 prodavnica463,22 din/kg
−25%DŽEM JAGODA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+16 prodavnica499,98 din/kg







