Cene → Slatkiši i žitarice → FRONDI MAXI KAKAO MLEKO 250G

FRONDI MAXI KAKAO MLEKO 250G
Pakovanje 250 g 1 prodavnica Barkod 3870450001981
219,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović, na akciji do 27.09.
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik
879,96 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije akcija do 27.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana21 prodavnica: 239,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik219,99 din239,99 din879,96 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33239,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49239,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6239,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5239,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb239,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38239,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7239,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26239,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43239,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10239,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15239,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb239,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2239,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb239,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68239,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36239,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25239,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6239,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99239,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296239,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb239,99 din
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −48 % po kg
EVROPA VENETO NAPOLIT.MLEKO I KAKAO 175G
- Cash & Carry Plus79,99
- Luki84,90
- Yuhor89,99
457,09 din/kg - −46 % po kg
NAPOLITANKE NAJLEPSE ZELJE MLEKO I KAKAO 180GR
- Euro Ša M85,00
- Aleksandrović89,90
472,22 din/kg
−32 % po kgKEKS THINS MLEKO&KAKAO NOBLICE 190G
- Euro Ša M%112,90
- Cash & Carry Plus117,99
- ZAM119,90
+26 prodavnica594,21 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima







