Cene → Slatkiši i žitarice → KEKS THINS MLEKO&KAKAO NOBLICE 190G

KEKS THINS MLEKO&KAKAO NOBLICE 190G
Pakovanje 190 g 28 prodavnica Barkod 8600462042512
112,90 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M, na akciji do 30.09.
594,21 din/kg
Najskuplje je 159,00 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
112,90 din124,00 din594,21 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula117,99 din621,00 din/kg+5,09 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta119,90 din631,05 din/kg+7,00 din
-
Leon48 radnji u 32 mesta119,99 din631,53 din/kg+7,09 din
-
124,99 din139,00 din657,84 din/kg+12,09 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta126,05 din663,42 din/kg+13,15 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu129,99 din684,16 din/kg+17,09 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta129,99 din684,16 din/kg+17,09 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta132,99 din699,95 din/kg+20,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta133,99 din705,21 din/kg+21,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta133,99 din705,21 din/kg+21,09 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik134,99 din710,47 din/kg+22,09 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta134,99 din710,47 din/kg+22,09 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta137,38 din723,05 din/kg+24,48 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad137,99 din726,26 din/kg+25,09 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta139,90 din736,32 din/kg+27,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta139,90 din736,32 din/kg+27,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta139,97 din736,68 din/kg+27,07 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 139,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik139,99 din736,79 din/kg+27,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33139,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49139,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6139,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5139,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb139,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38139,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7139,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26139,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43139,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10139,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15139,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb139,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2139,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb139,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68139,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36139,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25139,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6139,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99139,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296139,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb139,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta139,99 din736,79 din/kg+27,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta139,99 din736,79 din/kg+27,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd139,99 din736,79 din/kg+27,09 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta139,99 din736,79 din/kg+27,09 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta140,00 din736,84 din/kg+27,10 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 134,99 – 153,99 din140,99 din742,05 din/kg+28,09 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta149,99 din789,42 din/kg+37,09 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu155,00 din815,79 din/kg+42,10 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta159,00 din836,84 din/kg+46,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 117,99 | 137,99 |
| 25.09.2026. | 117,99 | 137,99 |
| 20.09.2026. | 117,99 | 137,38 |
| 19.09.2026. | 117,99 | 132,00 |
| 01.09.2026. | 117,99 | 130,15 |
Promene cene
- Morava 25.09. 132,00 → 140,00 din +6%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NOBLICE 190G Thins Milk i CocoaAleksandrović
- KEKS NOBLICE MILK&COCOA 190GAroma, City
- KEKS THINS MILK COCOA NOBLICE 190GBB Trade
- KEKS NOBLICE THINS MILK I COCOA 190grCash & Carry Plus
- NOBLICE THINS MILK I COCOA 190GEuro Ša M, Prima
- KEKS NOBLICE MILK&COCOA 190grEuroprom
- KEKS NOBLICE BANIN 190G THINS MILK I COCOAFortuna Market
- KEKS BANINI NOBLICE THINS MILK 190GGomex
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −30 % po kg
KEKS FIONA KAKAO KREM 180gr NEFIS
- Aleksandrović74,90
- Cash & Carry Plus139,99
416,11 din/kg
−27 % po kgBIFA SENDVIC KEKS KAKAO 230GR STRONG
- Europrom99,90
- Aleksandrović99,99
- Euro Ša M114,00
+2 prodavnice434,35 din/kg
−25 % po kgKeks Izzi kakao krem 225g Mrvica 12
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura99,99
- Trnava Promet107,00
+1 prodavnica444,40 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
KEKS PLAZMA 300G
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- Leon%149,99
- Trnava Promet154,00
+38 prodavnica928,57 din/kg
−21%KEKS PLAZMA 800G
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
- Mega Maxi%589,99
+38 prodavnica737,49 din/kg
−9%KEKS MLEVENI PLAZMA POSNA 300G
- Maxi%279,99
- Mega Maxi%279,99
- Podunavlje279,99
+37 prodavnica933,30 din/kg
−28%KEKS MINI MINI PLAZMA 200G
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
- Maxi%159,99
+37 prodavnica749,50 din/kg
−19%KEKS CHOCO MINIS MILKA 150G
- Trnava Promet154,00
- Transkom 94155,00
- Cash & Carry Plus164,99
+37 prodavnica1.026,67 din/kg



