Cene → Kućna hemija → Domestos Tablete Pisoar 3 kg
Domestos Tablete Pisoar 3 kg
Pakovanje 3 kg 1 prodavnica Barkod 5011888012134
5.759,00 din
najjeftinije u prodavnici Metro, na akciji do 31.10.
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad
1.919,67 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Metro najjeftinije akcija do 31.10. veleprodaja✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana6 prodavnica: 5.759,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad5.759,00 din5.999,99 din1.919,67 din/kg
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun5.759,00 din akcija
- Beograd · Metro, Krnjača5.759,00 din akcija
- Beograd · Metro, Vidikovac5.759,00 din akcija
- Kragujevac · Metro5.759,00 din akcija
- Niš · Metro5.759,00 din akcija
- Novi Sad · Metro5.759,00 din akcija
Promene cene
- Metro 24.09. 6.999,90 → 5.999,99 din -14%
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Domestos-Blue 750 ml
- Senta Promet220,79
- Trnava Promet221,00
- Euro Ša M244,00
+13 prodavnica294,39 din/l
−33%Domestos Rb Power 5 Ocean WC Osveživac 2x50 g
- Trnava Promet204,00
- Metro279,98
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%279,99
+9 prodavnica2.040,00 din/kg
−32%Domestos Rb Power 5 Ocean WC Osveživac 50 g
- Trnava Promet111,00
- Metro149,99
- Idea · Mercator · Roda%159,90
+9 prodavnica2.220,00 din/kg
−34%Domestos Rb Power 5 Lime WC Osveživac 2x50 g
- Trnava Promet204,00
- Medius219,99
- Metro279,98
+11 prodavnica2.040,00 din/kg
−35%Domestos White Shine 750 ml
- Senta Promet220,79
- Euro Ša M244,00
- Maxi Online · Mega Maxi%249,99
+8 prodavnica294,39 din/l
Domestos Atlantic 1,25 l
- Aleksandrović329,99
- Euro Ša M334,00
- Cash & Carry Plus349,99
+6 prodavnica263,99 din/l
Domestos Pine Gel 750 ml
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet221,00
- Aroma245,70
+6 prodavnica266,65 din/l
Domestos ZERO AQUAMARINE WC gel 750ml
- Cash & Carry Plus314,19
- dm329,00
- BB Trade349,97
+5 prodavnica418,92 din/l











