Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → BISER KACKAVALJ CCA1,5KG
BISER KACKAVALJ CCA1,5KG
1 prodavnica Barkod 0000000096731
1.034,90 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M, na akciji do 30.09.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.034,90 din1.195,00 din
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%BISER KREM SIR 100GR
- Podunavlje%69,99
- Trlić69,99
- VUM69,99
+10 prodavnica699,90 din/kg
−22%BISER MOZZARELLA 450G MLEKOPRODUKT
- BB Trade528,97
- Aroma%699,99
- Yuhor749,99
+8 prodavnica1.175,49 din/kgBISER KACKAVALJ CCA 1.5kg MLEKOPRODUKT
- Luki1.199,00
- VUM1.199,99
799,33 din/kg- −27%
Biser Trapist 3kg
- Maxi · Mega Maxi%1.099,00
366,33 din/kg BISER TRAPIST CCA 3KG
- VUM1.259,99
- Mikromarket2.199,00
420,00 din/kgBISER TRAPIST RF
- VP Dima1.467,00
- Morava1.549,00
489,00 din/kg










