Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Biser Trapist 3kg
Biser Trapist 3kg
Pakovanje 3 kg 2 prodavnice Barkod 0000002822791
1.099,00 din
najjeftinije u prodavnici Maxi, na akciji do 07.10.
366,33 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.099,00 din1.499,00 din366,33 din/kg
-
1.099,00 din1.499,00 din366,33 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 1.499,00 | 1.499,00 |
| 01.09.2026. | 1.499,00 | 1.499,00 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Biser Krem Sir 100 g
- Trlić69,99
- VUM69,99
- Euro Ša M70,00
+10 prodavnica699,90 din/kg
−36%Biser Mozzarella 450 g Mlekoprodukt
- BB Trade528,97
- Metro%555,00
- ZAM779,90
+7 prodavnica1.175,49 din/kgBiser Kackavalj Cca 1,5 kg Mlekoprodukt
- Luki1.199,00
- VUM1.199,99
799,33 din/kgBiser Trapist Cca 3 kg
- VUM1.259,99
- Mikromarket2.199,00
420,00 din/kgBiser Trapist Rf
- VP Dima1.467,00
- Morava1.549,00
489,00 din/kg









