Cene → Lična higijena i kozmetika → Šampon Clix 600 ml za Suvu Kosu
Šampon Clix 600 ml za Suvu Kosu
Pakovanje 600 ml 2 prodavnice Barkod 8697713837935
219,99 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
366,65 din/l
Najskuplje je 229,90 din, +5% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
219,99 din366,65 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta229,90 din383,17 din/l+9,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 219,99 | 224,95 |
| 01.09.2026. | 219,99 | 224,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAMP.CLIX ZA SUVU KOSU 600ml-935Europrom
- SAMP.CLIX 600ML ZA SUVU KOSUSenta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −65 % po l
Šampon za kosu kamilica hit 1l piramida
- ZAM129,90
- VUM129,99
- Tekijanka130,79
+6 prodavnica129,90 din/l
−56 % po lŠampon za Kosu Kopriva Luxol 1 l
- Trnava Promet160,00
- BB Trade191,26
- Univerexport210,60
160,00 din/l- −53 % po l
Šampon za kosu 500 ml
- Svetofor86,37
- Mere89,00
172,74 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−29%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−29%Šampon za Kosu Naturals Normal Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l











