Cene → Lična higijena i kozmetika → ŠAMPON ZA KOSU KOPRIVA LUXOL 1L

ŠAMPON ZA KOSU KOPRIVA LUXOL 1L
Pakovanje 1 l 3 prodavnice Barkod 8600972133182
160,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
160,00 din/l
Najskuplje je 210,60 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
160,00 din160,00 din/l
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta191,26 din191,26 din/l+31,26 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 207,36 – 220,32 din210,60 din210,60 din/l+50,60 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 160,00 | 191,26 |
| 01.09.2026. | 160,00 | 191,26 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAMP KOPRIVA UNIVE 1LBB Trade
- Sampon 1/1 KOPRIVA LuxolTrnava Promet
- ŠAMPON ZA KOSU KOPRIVA LUXOL 1LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −44 % po l
SAMPON ZA KOSU KOPRIVA 1l FAMILY
- Medius89,99
- Sunce (Qvattro)96,99
- Cash & Carry Plus99,99
+4 prodavnice89,99 din/l
−63 % po lŠAMPON KOPRIVA 1L - HIT CENA D&N SANI
- Idea%60,00
- Mercator%60,00
- Roda%60,00
+5 prodavnica60,00 din/l
−57 % po lNICE DAY SAMPON ZA KOSU KAMILICA 1L
- Euro Ša M69,00
- Aleksandrović89,90
69,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%ŠAMPON ZA KOSU Q10 SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+37 prodavnica622,50 din/l
−36%ŠAMPON ZA KOSU MEN CLASSIC SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−36%ŠAMPON ZA KOSU REPAIR&CARE SCHAUMA 400ML
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU NATURALS NORM. HAIR PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
−16%ŠAMPON ZA KOSU ULTIMATE REPAIR GLISS 400ML
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Aleksandrović399,99
+28 prodavnica895,00 din/l
−27%ŠAMPON ZA KOSU KERATIN SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+28 prodavnica838,64 din/l
−27%ŠAMPON ZA KOSU ANTIDANDRUFF SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Sunce (Qvattro)429,99
+27 prodavnica838,64 din/l















