Cene → Hleb i peciva → HLEB PSENICNI BELI 500G SAVA AS
HLEB PSENICNI BELI 500G SAVA AS
Pakovanje 500 g 3 prodavnice Barkod 8606104225473
58,99 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
117,98 din/kg
Najskuplje je 65,00 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
58,99 din117,98 din/kg
-
Aleksandrović21 prodavnica: 65,00 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik65,00 din130,00 din/kg+6,01 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3365,00 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4965,00 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 665,00 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/565,00 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb65,00 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3865,00 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 765,00 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2665,00 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4365,00 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1065,00 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1565,00 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb65,00 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-265,00 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb65,00 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6865,00 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3665,00 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2565,00 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 665,00 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9965,00 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29665,00 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb65,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta65,00 din130,00 din/kg+6,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 58,99 | 65,00 |
| 01.09.2026. | 58,99 | 65,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- AS HLEB BELI SAVA 500GAleksandrović
- HLEB PSENICNI BELI 500G SAVA ASSenta Promet
- HLEB T-500 AS SAVA 500GTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −36 % po kg
HLEB PORODICNI BELI 600GR
- Aleksandrović45,00
- Prima57,00
75,00 din/kg - −24 % po kg
HLEB beli 500g ZITOPEK 10258
- Prima45,00
- Idea64,99
- Mercator64,99
+3 prodavnice90,00 din/kg - −19 % po kg
Hleb beli AS 400G
- Aleksandrović38,00
- Trnava Promet47,00
95,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%HLEB CARSKI TVOJIH 5 MINUTA 300G
- Profi139,99
- Univerexport%139,99
- Trnava Promet142,00
+30 prodavnica466,63 din/kg
HLEB 7 ZRNA SEČENI TVOJIH 5 MINUTA 450G
- Trnava Promet95,00
- Profi104,99
- Euro Ša M112,00
+29 prodavnica211,11 din/kg
HLEB CRNI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Aleksandrović69,00
- Idea94,99
- Mercator94,99
+26 prodavnica138,00 din/kg
−21%HLEB OBOGAĆEN TONUS 300G
- Metro142,99
- Podunavlje189,99
- Univerexport%189,99
+26 prodavnica476,63 din/kg
−4%HLEB BELI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Trnava Promet69,00
- Luki79,90
- Podunavlje79,99
+23 prodavnice138,00 din/kg
HLEB MEŠANO RAŽANI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Trnava Promet95,00
- Euro Ša M101,00
- RIČ103,00
+23 prodavnice190,00 din/kg
−25%HLEB NATURAL TONUS 300G
- Univerexport%179,99
- Podunavlje189,99
- Cash & Carry Plus204,99
+22 prodavnice599,97 din/kg
−19%HLEB REZANI VITA ENERGY TVOJIH 5 MINUTA 400G
- Mercator159,99
- Univerexport%159,99
- Idea189,99
+19 prodavnica399,98 din/kg










