Cene → Sveže voće i povrće → paradajz pink 320 640 vocko str
paradajz pink 320 640 vocko str
1 prodavnica Barkod 0000000001340
231,99 din
najjeftinije u prodavnici Podunavlje, na akciji do 31.12.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
231,99 din289,99 din
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Paradajz Čeri Organski 250 g
- BB Trade249,90
- Univerexport379,99
- Idea · Mercator · Roda449,99
+1 prodavnica999,60 din/kg
Paradajz pink
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go189,99

Paradajz
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go179,99

Paradajz Ceri Snack Bumblebee Rajska 200 g
- Univerexport399,99
- ZAM449,90
- Fortuna Market479,90
+2 prodavnice1.999,95 din/kg
Paradajz ceri 250g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi169,99
679,96 din/kg
Paradajz ceri 500g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi269,99
539,98 din/kg
Paradajz Cherry Mix 500 g
- Univerexport299,99
- Idea · Mercator · Roda399,99
599,98 din/kg
Paradajz Ceri Kumato Rajska 380 g
- Maxi · Mega Maxi349,99
- Aroma479,99
- Super Vero479,99
921,03 din/kg







