Cene → Sveže voće i povrće → Paradajz ceri 250g

Paradajz ceri 250g
Pakovanje 250 g 4 prodavnice Barkod 2401000194191
169,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
679,96 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 169,99 | 169,99 |
| 25.09.2026. | 169,99 | 169,99 |
| 01.09.2026. | 139,99 | 139,99 |
Promene cene
- Maxi 25.09. 139,99 → 169,99 din +21%
- Maxi Online 25.09. 139,99 → 169,99 din +21%
- Mega Maxi 25.09. 139,99 → 169,99 din +21%
- Profi 25.09. 139,99 → 169,99 din +21%
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

PARADAJZ ČERI ORGANSKI 250G
- BB Trade249,90
- Univerexport379,99
- Idea449,99
+3 prodavnice999,60 din/kg
Paradajz pink
- Maxi189,99
- Maxi Online189,99
- Mega Maxi189,99
+2 prodavnice
Paradajz
- Maxi179,99
- Maxi Online179,99
- Mega Maxi179,99
+2 prodavnice
PARADAJZ BUMBLEBEE 200G
- Univerexport399,99
- ZAM449,90
- Fortuna Market479,90
+2 prodavnice1.999,95 din/kg
PARADAJZ CHERRY MIX 500G
- Univerexport299,99
- Idea399,99
- Mercator399,99
+1 prodavnica599,98 din/kg
Paradajz ceri 500g
- Maxi269,99
- Maxi Online269,99
- Mega Maxi269,99
+1 prodavnica539,98 din/kg
PARADAJZ CERI KUMATO RAJSKA 380G
- Maxi349,99
- Mega Maxi349,99
- Aroma479,99
+1 prodavnica921,03 din/kg
Paradajz mleveni
- Maxi279,99
- Maxi Online279,99
- Mega Maxi279,99







