Cene → Sveže voće i povrće → Kupus mladi 132 vlasic komerc
Kupus mladi 132 vlasic komerc
Pakovanje 250 ml 2 prodavnice Barkod 0000000001019
129,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
519,60 din/l
Najskuplje je 171,99 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,90 din519,60 din/l
-
171,99 din214,99 din687,96 din/l+42,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 129,90 | 172,45 |
| 01.09.2026. | 129,90 | 172,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PIVO BAVARIA 0.25L OWBEuroprom
- kupus mladi 132 vlasic komercPodunavlje
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Kupus Kiseli Ribanac Ćulum 500 g
- Sunce (Qvattro)89,99
- BB Trade169,90
- Univerexport169,99
+4 prodavnice179,98 din/kg
−17%Kupus mladi
- Maxi · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%49,99
- Maxi Online59,99

Kupus Kiseli Ribanac 700 g Umk
- Idea · Mercator · Roda89,99
128,56 din/kg- −17%
Kupus
- Idea · Mercator · Roda%49,99
Kupus Kiseli Ribanac sa Šargarepom 500 g
- Univerexport249,99
- Šumadija Market251,00
- BB Trade269,90
499,98 din/kgKupus Kiseli Ribanac Umk
- Idea · Mercator · Roda179,99
Kupus 200 g Minute
- Idea · Mercator · Roda114,99
574,95 din/kgKupus Mladi
- Idea · Mercator · Roda79,99






