Cene → Sveže voće i povrće → KUPUS KISELI RIBANAC UMK
KUPUS KISELI RIBANAC UMK
3 prodavnice Barkod 8606107428765
179,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 179,99 | 179,99 |
| 20.09.2026. | 179,99 | 179,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KUPUS KISELI RIBANAC ĆULUM 500G
- Sunce (Qvattro)89,99
- BB Trade169,90
- Univerexport169,99
+4 prodavnice179,98 din/kg
Kupus mladi
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go59,99
KUPUS KISELI LIST UMK
- Idea · Mercator · Roda269,99
KUPUS KISELI RIBANAC 500G ĆULUM
- Idea · Mercator · Roda162,00
324,00 din/kg- −17%
KUPUS
- Idea · Mercator · Roda%49,99

KUPUS KISELI RIBANAC 700G UMK
- Idea · Mercator · Roda89,99
128,56 din/kgKUPUS 200G MINUTE
- Idea · Mercator · Roda114,99
574,95 din/kgKUPUS KISELI RIBANAC SA ŠARGAREPOM 500G
- Univerexport249,99
- Šumadija Market251,00
- BB Trade269,90
499,98 din/kg




