Cene → Kućna hemija → Green Fresh Osveživač Refil 250 ml Flowers
Green Fresh Osveživač Refil 250 ml Flowers
Pakovanje 250 ml 2 prodavnice Barkod 8697419549927
172,50 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
690,00 din/l
Najskuplje je 199,00 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
172,50 din690,00 din/l
-
Prima59 radnji u 31 mestu199,00 din796,00 din/l+26,50 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 172,50 | 199,00 |
| 01.09.2026. | 172,50 | 199,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OSV.GREEN FR.FLOWE.REF.250ml-927Europrom
- GREEN FRESH OSVEZIVAC REF.250ML FLOWERSPrima
- OSV.PROST.GREEN FRESH REFILL 250ML FLOWERSSenta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −40 % po l
Green Fresh Osveživač Sprej 400 ml Elegan
- Senta Promet165,00
- Prima198,00
- Europrom199,90
412,50 din/l - −40 % po l
Green Fresh Osveživač Sprej 400 ml Feng s
- Senta Promet165,00
- Prima198,00
- Europrom199,90
412,50 din/l
−34 % po lOsveživač Fresh Green Apple 300 ml
- Euro Ša M136,00
- Mikromarket175,00
453,33 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima


