Cene → Smrznuti proizvodi → SLADOLED PLAZMA STAPIC
SLADOLED PLAZMA STAPIC
Pakovanje 90 ml 4 prodavnice Barkod 8606017430186
95,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
1.055,56 din/l
Najskuplje je 100,00 din, +5% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
95,00 din1.055,56 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta100,00 din1.111,11 din/l+5,00 din
-
Aleksandrović10 prodavnica: 50,00 - 100,00 din · Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik100,00 din1.111,11 din/l+5,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1550,00 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb50,00 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-250,00 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3650,00 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5100,00 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb100,00 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7100,00 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68100,00 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6100,00 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb100,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta100,00 din1.111,11 din/l+5,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 95,00 | 100,00 |
| 01.09.2026. | 95,00 | 100,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLAD.PLAZMA STAPICAleksandrović
- SLAD.PLAZMA STAPIC 90ML FRI-186Europrom
- SLADOLED PLAZMA STAPICPrima
- PLAZMA STAPIC FRIKOMTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−37 % po lSLADOLED ŠTAPIĆ KONTIKI MANGO FRIKOM 75ML
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
- Aroma99,99
+21 prodavnica666,67 din/l- −36 % po l
SLADOLED ŠTAPIĆ HIT CLASSIC NESTLE 75ML
- Univerexport50,99
- Cash & Carry Plus79,99
- Aroma89,99
+5 prodavnica679,87 din/l
−32 % po lSLADOLED ŠTAPIĆ CEDEVITA FRIKOM 105ML
- Luki75,00
- Aksa90,00
- Sunce (Qvattro)114,99
+30 prodavnica714,29 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%SLADOLED QUATTRO ČOKOLADA FRIKOM 1650ML
- Aman%499,99
- Čutura%499,99
- Euro Ša M%509,90
+35 prodavnica303,02 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)114,99
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KAPRI FRIKOM 70ML
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)74,99
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO BELA ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)114,99
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO NOSTALGY FRIKOM 1600ML
- Trnava Promet%499,00
- Aman%549,99
- Cash & Carry Plus639,99
+33 prodavnice311,88 din/l
−26%SLADOLED QUATTRO PISTAĆI FRIKOM 1650ML
- Univerexport%519,99
- Cash & Carry Plus634,99
- Podunavlje654,99
+33 prodavnice315,15 din/l
−10%SLADOLED KORNET KING ČOKOLADA VANILA FRIKOM 160ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)184,99
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO PLAZMA FRIKOM 1500ML
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l













