Cene → Kućna hemija → BOHOR CLASSIC 1900ML
BOHOR CLASSIC 1900ML
Pakovanje 1,9 l 2 prodavnice Barkod 8606016590713
345,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
181,58 din/l
Najskuplje je 429,00 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
345,00 din181,58 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta429,00 din225,79 din/l+84,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 345,00 | 387,00 |
| 01.09.2026. | 345,00 | 387,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOHOR CLASSIC 1900 MLEuro Ša M
- BOHOR CLASSIC 1900MLPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−53%BOHOR OM CLASSIC 1700ML
- Maxi%318,99
- Maxi Online%318,99
- Mega Maxi%318,99
+13 prodavnica187,64 din/l
−37%BOHOR GIARDINO 1700ml
- Idea%370,00
- Mercator%370,00
- Roda%370,00
+3 prodavnice217,65 din/l
−36%BOHOR TANGO 1700ml
- Idea%389,99
- Mercator%389,99
- Roda%389,99
+3 prodavnice229,41 din/l
−27%BOHOR 1500ml GIARDINO
- Idea%419,99
- Mercator%419,99
- Roda%419,99
+2 prodavnice279,99 din/l
BOHOR POWER 1,5L TECNI DETERDZENT
- Mikromarket649,99
- Euro Ša M839,00
- Aman899,99
+2 prodavnice433,33 din/l
−20%BOHOR 2.7l ALBUS
- Idea%699,99
- Mercator%699,99
- Roda%699,99
+2 prodavnice259,26 din/l
BOHOR COLOR 1500ml
- Trlić499,99
- Mikromarket579,99
- Euro Ša M677,00
+2 prodavnice333,33 din/lBOHOR 900ML
- Aleksandrović149,99
- Transkom 94169,00
- Prima179,00
+1 prodavnica166,66 din/l














