Cene → Slatkiši i žitarice → Dobra ovsena granola med i lešnik, 350g

Dobra ovsena granola med i lešnik, 350g
Pakovanje 300 g 2 prodavnice Barkod 8606012145047
349,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
1.163,33 din/kg
Najskuplje je 379,00 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
349,00 din1.163,33 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu379,00 din1.263,33 din/kg+30,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 299,99 | 349,00 |
| 26.09.2026. | 299,99 | 349,00 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 339,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Dobra ovsena granola med i lešnik, 350gAksa
- DOBRA OVS.GRAN.350G MED,LESNIKAleksandrović
- DOBRA OVSENA GRANOLA MED-LESNIK 300GRPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−18 % po kgGranola Ovsena Med&Lešnik Dobra 300 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%284,99
- Fortuna Market299,99
- Šumadija Market337,00
+10 prodavnica949,97 din/kg
−23 % po kgGranola Ovsena Belgijska Čokolada Dobra 300 g
- Trnava Promet267,00
- Trlić294,99
- Fortuna Market299,99
+16 prodavnica890,00 din/kg
−23 % po kgMusli Dobra Ovsena Granola Malina Vanila 300 g
- Trnava Promet267,00
- Fortuna Market299,99
- Trlić299,99
+8 prodavnica890,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Dobra Ovsena Kaša 60 g Čokolada i Višnja
- RIČ64,99
- dm70,00
- Fortuna Market74,99
+8 prodavnica1.083,17 din/kg
Dobra ovsena kaša čia,borov.c.ribiz 60g
- RIČ64,99
- dm70,00
- Maxi Online · Mega Maxi79,99
+7 prodavnica1.083,17 din/kg
−31%Dobra Ovsena Kaša 50 g Čia Seme i Jagoda
- Prima%64,90
- Aksa79,00
- Aleksandrović79,99
+2 prodavnice1.081,67 din/kg
−31%Dobra Ovsena Kaša 50 g Kokos i S.Grožđe
- Prima%64,90
- Aksa79,00
- Trlić79,90
+2 prodavnice1.081,67 din/kg
−31%Dobra Ovsena Kaša Malina/Vanila 60 g
- Prima%64,90
- Aleksandrović79,99
- Aksa85,00
+2 prodavnice1.081,67 din/kg
−31%Dobra Ovsena Kaša Šumsko Voće 65 g
- Prima%64,90
- Transkom 9470,71
- Aksa79,00
+2 prodavnice1.081,67 din/kg
−31%Dobra Ovsena Kaša Brusnica 60 g
- Prima%64,90
- Aksa79,00
- Aleksandrović79,99
1.081,67 din/kg
−31%Dobra Ovsena Kaša sa Bad/Med/Van 60 g
- Prima%64,90
- Aksa79,00
- Aleksandrović79,99
1.081,67 din/kg









