Cene → Slatkiši i žitarice → GRANOLA OVSENA MALINA&VANILA DOBRA 300G

GRANOLA OVSENA MALINA&VANILA DOBRA 300G
Pakovanje 300 g 11 prodavnica Barkod 8606012145313
267,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
890,00 din/kg
Najskuplje je 369,99 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
267,00 din890,00 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta299,99 din999,97 din/kg+32,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik299,99 din999,97 din/kg+32,99 din
-
304,99 din376,99 din1.016,63 din/kg+37,99 din
-
312,99 din357,99 din1.043,30 din/kg+45,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu349,99 din1.166,63 din/kg+82,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta350,00 din1.166,67 din/kg+83,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta359,99 din1.199,97 din/kg+92,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 345,99 – 388,99 din364,99 din1.216,63 din/kg+97,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd369,99 din1.233,30 din/kg+102,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta369,99 din1.233,30 din/kg+102,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 267,00 | 357,99 |
| 01.09.2026. | 267,00 | 357,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DOG CR. MUSLI MALINA I VANILA 300GEuro Ša M
- DOBRA OVSENA GRANOLA 300G MALINA I VANILAFortuna Market
- MUSLI DOBRA OVSENA GRANOLA MALINA VANILA 300GGomex
- GRANOLA DOBRA OVS REG MAL&VAN 300GIdea, Mercator, Roda
- DOG Musli malina i vanila 300g. LMXRIČ
- MUSLI MALINA I VANILA 300GR DOBRA OVSENA GRANOLASuper Vero
- MUSLI DOBRA OVSENA GRANOLA MALINA I VANILA 300gTrlić
- Musli DOBRA ovsena granola malina i vanila 0300Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%GRANOLA OVSENA ČOKOLADA BOOM BOX 60G
- Univerexport%66,99
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Europrom69,90
+19 prodavnica1.116,50 din/kg
−20%GRANOLA OVSENA ČOKOLADA BOOM BOX 300G
- Aleksandrović249,99
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Metro359,99
+17 prodavnica833,30 din/kg
−32%GRANOLA OVSENA DOUBLE ČOKOLADA BOOM BOX 60G
- Trnava Promet67,00
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- dm69,00
+16 prodavnica1.116,67 din/kg
GRANOLA OVSENA BELGIJSKA ČOKOLADA DOBRA 300G
- Trnava Promet267,00
- Trlić294,99
- Fortuna Market299,99
+16 prodavnica890,00 din/kg
−16%GRANOLA SA VOĆEM NATUREL 350G
- Aleksandrović229,90
- Tekijanka271,03
- Trnava Promet301,00
+15 prodavnica656,86 din/kg
−14%GRANOLA SA ČOKOLADOM NATUREL 350G
- Medius220,89
- Aleksandrović229,90
- Cash & Carry Plus298,50
+13 prodavnica631,11 din/kg
GRANOLA OVSENA MED&LEŠNIK DOBRA 300G
- Fortuna Market299,99
- Šumadija Market337,00
- Mikromarket345,00
+12 prodavnica999,97 din/kg
−32%GRANOLA OVSENA ŠUM.VOĆE&KOKOS&BADEM BOOM BOX 60G
- Univerexport%66,99
- Trnava Promet67,00
- Idea · Mercator · Roda%67,99
+10 prodavnica1.116,50 din/kg








