Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Mleko UHT 1,5% 0,5 l Imlek sa Cepom

Mleko UHT 1,5% 0,5 l Imlek sa Cepom
Pakovanje 500 ml Mlečna mast 1,5% 4 prodavnice Barkod 8601500115915
74,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
149,94 din/l
Najskuplje je 99,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
74,97 din149,94 din/l
-
Prima59 radnji u 31 mestu99,00 din198,00 din/l+24,03 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta99,99 din199,98 din/l+25,02 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta99,99 din199,98 din/l+25,02 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 69,90 | 89,45 |
| 01.09.2026. | 69,90 | 89,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO 1.5% 1/2 IMLEKAleksandrović
- MLEKO 1.5% DUG IMLEK 1/2 KRAVICABB Trade
- MLEKO UHT 1.5% 0.5L IMLEK SA CEPOMPrima
- MLEKO STER.1/2 MOJA KRAVICA SA 1.5%MM IMLEKSenta Promet
- MLEKO M.KRAVICA 1.5%0.5L24#IMLEKTranskom 94
- IMLEK MLEKO 1,5% 0,5LVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% TB 250 ml
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+36 prodavnica235,96 din/l
−29%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% 1 l PET Imlek
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Cash & Carry Plus174,99
- Metro185,00
+32 prodavnice149,99 din/l
−19%Mleko Sveže Moja Kravica D3 968 ml PET
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
- Cash & Carry Plus139,99
+31 prodavnica134,29 din/l
−23%Mleko Sveže 2,8% mm 1,75 l Moja Kravica PET XXL
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Aman%189,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−38%Mleko UHT Moja Kravica 2,8% mm 1 l TB
- Medius%99,90
- VP Dima99,90
- Aman99,99
+33 prodavnice99,90 din/l
−33%Mleko UHT Moja Kravica 1,5% mm 1 l TB
- Metro%79,00
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
+32 prodavnice79,00 din/l
Mleko UHT Moja Kravica 3,2% mm D3 250 ml TB
- Europrom64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market66,00
+31 prodavnica259,60 din/l
−26%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% mm 500 ml PET Imlek
- Medius%99,90
- Metalac Market%99,99
- Cash & Carry Plus114,99
+31 prodavnica199,80 din/l











