Cene → Prerađeno voće i povrće → REN 350G TEGLICA ALEVA

REN 350G TEGLICA ALEVA
Pakovanje 350 g 3 prodavnice Barkod 8600947100126
149,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
428,29 din/kg
Najskuplje je 278,00 din, +85% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 174,90 | 217,00 |
| 01.09.2026. | 174,90 | 217,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- REN 350G RIB.MARINIRANI SIRCEAleksandrović
- REN TEGLICA 350G ALEVAEuro Ša M
- REN 350G TEGLICA ALEVAPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−39%REN RIBANI MARINIRANI C 200G
- Senta Promet%99,99
- Metalac Market199,00
- Medius%199,90
+24 prodavnice499,95 din/kg
−33%REN RIBANI MARINIRANI C 350G
- Senta Promet%199,99
- VUM%299,90
- Aleksandrović299,99
+23 prodavnice571,40 din/kg
−19%REN RIBANI MARINIRANI DIJAMANT 190G
- Univerexport%171,99
- VP Dima%174,90
- Europrom%179,90
+21 prodavnica905,21 din/kgREN SA CELEROM 200G ALEVA
- Aleksandrović149,90
- Prima159,50
749,50 din/kgREN SA CELEROM 350G ALEVA
- Aleksandrović249,90
- Prima259,50
714,00 din/kg






