Cene → Prerađeno voće i povrće → REN RIBANI MARINIRANI C 350G

REN RIBANI MARINIRANI C 350G
Pakovanje 350 g 26 prodavnica Barkod 0000086071222
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet, na akciji do 29.09.
571,40 din/kg
Najskuplje je 439,99 din, +120% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
199,99 din299,99 din571,40 din/kg
-
299,90 din379,99 din856,86 din/kg+99,91 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 149,99 - 349,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik299,99 din857,11 din/kg+100,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33149,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49149,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6149,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5149,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb149,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26149,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68149,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296149,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38299,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7299,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43299,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10299,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15299,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2299,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb299,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25299,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6299,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99299,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb299,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb349,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik319,99 din914,26 din/kg+120,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta329,00 din940,00 din/kg+129,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta329,00 din940,00 din/kg+129,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta339,00 din968,57 din/kg+139,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta347,00 din991,43 din/kg+147,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta354,99 din1.014,26 din/kg+155,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd358,00 din1.022,86 din/kg+158,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta364,99 din1.042,83 din/kg+165,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta375,00 din1.071,43 din/kg+175,01 din
-
Univerexport akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 420,54 – 441,87 din378,99 din420,54 din1.082,83 din/kg+179,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta379,90 din1.085,43 din/kg+179,91 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta379,99 din1.085,69 din/kg+180,00 din
-
379,99 din1.085,69 din/kg+180,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta379,99 din1.085,69 din/kg+180,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd382,99 din1.094,26 din/kg+183,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta382,99 din1.094,26 din/kg+183,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta384,99 din1.099,97 din/kg+185,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad387,99 din1.108,54 din/kg+188,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta389,99 din1.114,26 din/kg+190,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu399,99 din1.142,83 din/kg+200,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta419,00 din1.197,14 din/kg+219,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta425,00 din1.214,29 din/kg+225,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta439,99 din1.257,11 din/kg+240,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 299,99 | 379,99 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 379,99 |
Promene cene
- Sunce (Qvattro) 22.09. 379,99 → 439,99 din +16%
- VP Dima 21.09. 409,00 → 347,00 din -15%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- REN 350G CAleksandrović
- REN C 350G TEGLAEuro Ša M
- T REN C 350GFortuna Market
- REN 350G TEGLICA CIdea, Mercator, Roda
- Ren C teglica 350gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- C REN 350GRMedius, ZAM
- Ren CENTROPROIZVOD 350 gMetalac Market
- REN 350GMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−39%REN RIBANI MARINIRANI C 200G
- Senta Promet%99,99
- Metalac Market199,00
- Medius%199,90
+24 prodavnice499,95 din/kg
−19%REN RIBANI MARINIRANI DIJAMANT 190G
- Univerexport%171,99
- VP Dima%174,90
- Europrom%179,90
+21 prodavnica905,21 din/kg
REN 350G TEGLICA ALEVA
- Aleksandrović149,90
- Prima217,00
- Euro Ša M278,00
428,29 din/kgREN SA CELEROM 200G ALEVA
- Aleksandrović149,90
- Prima159,50
749,50 din/kgREN SA CELEROM 350G ALEVA
- Aleksandrović249,90
- Prima259,50
714,00 din/kg

