Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VOĆNI NAPITAK YIPPY COLA CHERRY 0.33L PET

VOĆNI NAPITAK YIPPY COLA CHERRY 0.33L PET
Pakovanje 330 ml 10 prodavnica Barkod 9008700238663
79,65 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
241,36 din/l
Najskuplje je 87,00 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,65 din241,36 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta79,65 din241,36 din/l
-
Idea251 radnja u 68 mesta79,65 din241,36 din/l
-
RIČ50 radnji u 21 mestu79,99 din242,39 din/l+0,34 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik79,99 din242,39 din/l+0,34 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta80,00 din242,42 din/l+0,35 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta83,97 din254,45 din/l+4,32 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 82,47 – 88,91 din85,69 din259,67 din/l+6,04 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta86,99 din263,61 din/l+7,34 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta87,00 din263,64 din/l+7,35 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 79,65 | 80,00 |
| 01.09.2026. | 79,65 | 80,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK YIPPY VISNJA 0.33L PETBB Trade
- RAUCH YIPPY COLA VISNJA 0.33LEuroprom
- SOK YIPPY 033L COLA VIŠNJA RAUCHFortuna Market
- SOK YIPPY COLA VIŠNJA 0,33L RAUCHIdea, Mercator, Roda
- YIPPY COLA VISNJA 0.33LMedius
- BRAVO YIPPY COLA VIS.0.33Mikromarket
- Yippy cola visnja 0.33l AtlanticRIČ
- VOĆNI NAPITAK YIPPY COLA CHERRY 0.33L PETUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−21 % po lVOĆNI NAPITAK YIPPY CRVENO VOĆE 0,33L PET
- Aroma62,99
- Fortuna Market74,99
- BB Trade75,97
+8 prodavnica190,88 din/l
−21 % po lVOĆNI NAPITAK YIPPY MULTIVITAMIN 0,33L PET
- Aroma62,99
- Medius%69,90
- Metro72,00
+20 prodavnica190,88 din/l
−59 % po lVOĆNI NAPITAK NEXT JOY JABUKA KRUŠKA 0,5L
- Aleksandrović49,99
- Univerexport97,14
- Mikromarket99,00
99,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BOROVNICA 1L BRIK
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE RED MIX 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
- Europrom139,90
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE MULTIVITAMIN 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE ORANGE 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
−24%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY JABUKA 0,2L BRIK
- VUM%39,99
- Univerexport%41,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
+34 prodavnice199,95 din/l
−28%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY JABUKA 1,5L BRIK
- Lidl149,99
- VUM%149,99
- Podunavlje%158,99
+36 prodavnica99,99 din/l
−25%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY JAGODA 0,2L BRIK
- VUM%39,99
- Univerexport%41,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%VOĆNI SOK LIFE BOROVNICA 1L BRIK
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Aman%229,99
- BB Trade%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l










