Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VOĆNI NAPITAK NEXT JOY JABUKA KRUŠKA 0,5L

VOĆNI NAPITAK NEXT JOY JABUKA KRUŠKA 0,5L
Pakovanje 500 ml 4 prodavnice Barkod 5449000298560
49,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik
99,98 din/l
Najskuplje je 99,00 din, +98% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije18 prodavnica: 49,99 - 79,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik49,99 din99,98 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3349,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4949,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/549,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb49,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 749,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1049,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1549,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb49,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-249,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb49,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6849,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3649,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2549,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 649,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9949,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29649,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb49,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 679,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta87,00 din174,00 din/l+37,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 93,48 – 100,79 din97,14 din194,28 din/l+47,15 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta99,00 din198,00 din/l+49,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 49,99 | 92,07 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 92,07 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JOY KRUSKA 0.5L petAleksandrović
- NEXT JOY APPLE PEAR 0,5Euro Ša M
- JOY JABUKA&KRUSKA 0.5LMikromarket
- VOĆNI NAPITAK NEXT JOY JABUKA KRUŠKA 0,5LUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BOROVNICA 1L BRIK
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE ORANGE 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE RED MIX 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
- Europrom139,90
+37 prodavnica83,33 din/l
−33%VOĆNI NAPITAK BRAVO JAGODA 1,5L PET
- Transkom 9499,00
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
+37 prodavnica66,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE MULTIVITAMIN 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
−24%VOĆNI NAPITAK NEXT JOY VIŠNJA 1,5L PET
- Šumadija Market119,90
- Cash & Carry Plus134,99
- Aman%139,99
+36 prodavnica79,93 din/l
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 0,2L BRIK
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
- Univerexport%41,99
+36 prodavnica199,95 din/l
−23%VOĆNI SOK LIFE JABUKA 100% 1L BRIK
- Aman%169,99
- Idea%169,99
- Mercator%169,99
+36 prodavnica169,99 din/l










