Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Nektar Happy Day Happy Pomorandž,šarg,lim 1 l

Voćni Nektar Happy Day Happy Pomorandž,šarg,lim 1 l
Najskuplje je 223,00 din, +103% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Univerexport najjeftinije akcija do 15.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 208,27 – 224,54 din109,99 din216,40 din109,99 din/l
-
139,99 din189,99 din139,99 din/l+30,00 din
-
139,99 din189,99 din139,99 din/l+30,00 din
-
139,99 din189,99 din139,99 din/l+30,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta144,00 din144,00 din/l+34,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula159,99 din159,99 din/l+50,00 din
-
Aleksandrović4 prodavnice: 179,99 din · Bor, Bukovče, Zaječar179,99 din179,99 din/l+70,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33179,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49179,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5179,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296179,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik184,99 din184,99 din/l+75,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta188,99 din188,99 din/l+79,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta189,00 din189,00 din/l+79,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu189,99 din189,99 din/l+80,00 din
-
196,88 din196,88 din/l+86,89 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun196,88 din
- Beograd · Metro, Krnjača196,88 din
- Beograd · Metro, Vidikovac196,88 din
- Niš · Metro196,88 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova198,49 din198,49 din/l+88,50 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta198,49 din198,49 din/l+88,50 din
-
198,49 din198,49 din/l+88,50 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta209,99 din209,99 din/l+100,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad209,99 din209,99 din/l+100,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta219,00 din219,00 din/l+109,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd223,00 din223,00 din/l+113,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Idea · Roda · Mercator · Maxi · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 144,00 | 189,99 |
| 01.09.2026. | 144,00 | 189,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HAPPY DAY 1L OCLAleksandrović
- SOK HAPPY OCL 1L BRIKAman
- BRIK HAPPY DAY FAMILY OCL 1L RAUCHCash & Carry Plus
- HAPPY DAY FAMILY OCL 1LEuro Ša M, Šumadija Market
- SOK RAUCH HAPPY DAY FAMILY 1L ORANGECARROTLEMONFortuna Market
- SOK HAPPY DAY HAPPY OCL 1LIdea, Mercator, Roda
- Napitak OCl Happy Day Happy 1l TPMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
- 1L HAPPY DAY HAPPY NA-SA-LI-STAND.-VAR.Metro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−17 % po lVoćni Nektar Voćna Dolina Jabuka 1,5 l PET
- Trnava Promet137,00
- RIČ139,99
- VUM%144,99
+30 prodavnica91,33 din/l
−15 % po lVoćni Nektar Voćna Dolina Breskva i Jabuka 1,5 l
- Šumadija Market139,90
- Trnava Promet142,00
- BB Trade154,97
+31 prodavnica93,27 din/l
−15 % po lVoćni Nektar Voćna Dolina Dunja i Jabuka 1,5 l PET
- Šumadija Market139,90
- Trnava Promet142,00
- BB Trade154,97
+30 prodavnica93,27 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Aman%229,99
- BB Trade%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l
−24%Voćni Napitak Next Joy Višnja 1,5 l PET
- Cash & Carry Plus134,99
- Aman%139,99
- Gomex%139,99
+36 prodavnica89,99 din/l






