Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → GUARANA ICEBREAKER 0.250L
GUARANA ICEBREAKER 0.250L
Pakovanje 250 ml 2 prodavnice Barkod 8600037655413
66,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
264,00 din/l
Najskuplje je 69,90 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
66,00 din264,00 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta69,90 din279,60 din/l+3,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 66,00 | 69,90 |
| 01.09.2026. | 66,00 | 69,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GUARANA ICEBREAKER 0,25LEuro Ša M
- GUARANA ICEBREAKER 0.25 CANEuroprom
- GUARANA ICEBREAKER 0.250LPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GUARANA 0.33ml
- Europrom112,00
- Roda112,99
- Euro Ša M113,00
+9 prodavnica339,39 din/l
GUARANA CACTUS 0.25l
- Europrom79,90
- Transkom 9479,90
- BB Trade79,97
+6 prodavnica319,60 din/l
GUARANA ORANGE 0,25L JOKER X
- Aleksandrović69,99
- Euro Ša M73,00
- Senta Promet75,00
+5 prodavnica279,96 din/l
GUARANA MANGO JOKER 0,25L
- Europrom39,90
- Aleksandrović69,99
- Euro Ša M73,00
+4 prodavnice159,60 din/l
GUARANA BRAINER 0,25L
- Euro Ša M73,00
- Transkom 9475,00
- Aroma79,99
+1 prodavnica292,00 din/lGUARANA CHILINGER 0.25L
- Euro Ša M66,00
- Transkom 9469,90
264,00 din/l
GUARANA MULTIPACK CAN 4X0.25L
- BB Trade269,97
- Senta Promet309,90
269,97 din/l





