Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → GUARANA CACTUS 0.25l

GUARANA CACTUS 0.25l
Pakovanje 250 ml 7 prodavnica Barkod 8600037655451
79,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
319,60 din/l
Najskuplje je 95,00 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,90 din319,60 din/l
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta79,90 din319,60 din/l
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta79,97 din319,88 din/l+0,07 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta79,98 din319,92 din/l+0,08 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta84,99 din339,96 din/l+5,09 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta84,99 din339,96 din/l+5,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta95,00 din380,00 din/l+15,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 79,90 | 80,00 |
| 01.09.2026. | 79,90 | 80,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GUARANA CACTUS 0.25LAleksandrović, Luki
- ENERGETSKO PICE GUARANA C ACTUS 0.25LAroma, City
- ENERGY GUARANA CACTUS 0.25L LIMBB Trade
- GUARANA CACTUS 0,25 L CANEuro Ša M
- GUARANA CACTUS 0.25L CAN-451Europrom
- KNJAZ E.N.GUARANA 0.25L CACTUSMikromarket
- GUARANA CACTUS CAN 0.25LPrima
- EN.PICE GUARANA 0.25 LIM. CACTUS KNJAZ MILOSSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GUARANA NO SLEEP 0.33L
- Europrom112,00
- Roda112,99
- Euro Ša M113,00
+9 prodavnica339,39 din/l
GUARANA ORANGE 0,25L JOKER X
- Senta Promet75,00
- Transkom 9479,00
- BB Trade79,97
+3 prodavnice300,00 din/l
GUARANA MANGO JOKER 0,25L
- Europrom39,90
- Senta Promet75,00
- BB Trade79,97
+2 prodavnice159,60 din/l
GUARANA BRAINER 0,25L
- Transkom 9475,00
- Aroma79,99
- Trlić84,99
300,00 din/l
GUARANA MULTIPACK CAN 4X0.25L
- BB Trade269,97
- Senta Promet309,90
269,97 din/l

