Cene → Lična higijena i kozmetika → MICELARNA VODA ZA LICE HYDRA ZA ČIŠ.NIVEA 400ML

MICELARNA VODA ZA LICE HYDRA ZA ČIŠ.NIVEA 400ML
Pakovanje 400 ml 2 prodavnice Barkod 9005800344546
578,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 30.09.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
1.447,48 din/l
Najskuplje je 763,75 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
578,99 din759,99 din1.447,48 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta763,75 din1.909,38 din/l+184,76 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MICELARNA VODA NIVEA HIDRA 400ML BEIERSDORFSuper Vero
- MICELARNA VODA ZA LICE HYDRA ZA ČIŠ.NIVEA 400MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−40 % po lMICELARNA VODA ZA LICE HYALURON GOLD BIOTEN 400ML
- dm349,00
- Senta Promet551,36
- Univerexport687,99
+2 prodavnice872,50 din/l
−38 % po lMICELARNA VODA ZA LICE PURIFIYING NIVEA 400ML
- Idea%360,00
- Mercator%360,00
- Roda%360,00
+1 prodavnica900,00 din/l
−31 % po lMICELARNA VODA ZA LICE GARNIER 400ML
- Metro%399,00
- Lilly%459,99
- Lidl498,99
+22 prodavnice997,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%MICELARNA VODA ZA LICE GARNIER 400ML
- Metro%399,00
- Lilly%459,99
- Lidl498,99
+22 prodavnice997,50 din/l
−30%MICELARNA VODA ZA LICE OSETLJIVA KOŽA NIVEA 400ML
- Trnava Promet441,00
- dm479,00
- Metalac Market499,00
+12 prodavnica1.102,50 din/l
−29%MICELARNA VODA ZA LICE VITAMIN C GARNIER 400ML
- Lilly%499,99
- Cash & Carry Plus519,99
- Euro Ša M534,00
+11 prodavnica1.249,98 din/l
Micelarna voda GARNIER 0100 Loreal
- Aksa259,00
- Cash & Carry Plus259,99
- Super Vero264,99
+10 prodavnica2.590,00 din/l
−18%MICELARNA VODA ZA LICE SKIN NATURALS GARNIER 700ML
- Cash & Carry Plus599,99
- Euro Ša M655,00
- Super Vero%669,99
+10 prodavnica857,13 din/l
−29%MICELARNA VODA ZA LICE ULTRA CLEAN GARNIER 400ML
- Lilly%499,99
- Cash & Carry Plus519,99
- Euro Ša M520,00
+10 prodavnica1.249,98 din/l
−24%MICELARNA VODA ZA LICE OPT.TOLERANCE MIXA 400ML
- RIČ520,00
- Aksa%549,00
- Lilly%549,99
+9 prodavnica1.300,00 din/l
−19%MICELARNA VODA ZA LICE DETOX BIOTEN 400ML
- Trnava Promet425,00
- Mega Maxi470,99
- Cash & Carry Plus497,20
+7 prodavnica1.062,50 din/l














