Cene → Lična higijena i kozmetika → Micelarna Voda za Lice Hydro X Cell Bioten 400 ml

Micelarna Voda za Lice Hydro X Cell Bioten 400 ml
Pakovanje 400 ml 7 prodavnica Barkod 5201314171768
439,99 din
najjeftinije u prodavnici Lilly, na akciji do 31.10.
1.099,98 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 729,99 din, +66% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
439,99 din729,99 din1.099,98 din/l
-
dm136 radnji u 48 mesta449,00 din1.122,50 din/l+9,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta687,99 din1.719,98 din/l+248,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad704,99 din1.762,48 din/l+265,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd729,99 din1.824,98 din/l+290,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta729,99 din1.824,98 din/l+290,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta729,99 din1.824,98 din/l+290,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly · Univerexport · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 449,00 | 729,99 |
| 01.09.2026. | 449,00 | 729,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- bioten HYDRO X-CELL micelarna voda 400mldm
- MICELARNA VODA HYD X CELL400ML BIOTIdea, Mercator, Roda
- BIOTEN MICELARNA VODA HYDRO X CELL 400MLLilly
- MICELARNA VODA BIO HYDRO X CELL 400MLSuper Vero
- MICELARNA VODA ZA LICE HYDRO X CELL BIOTEN 400MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−44 % po lMicelarna voda Ultra compact Aloe vera 400ml
- Cash & Carry Plus248,10
- Trnava Promet259,00
620,25 din/l
−44 % po lMicelarna voda Ultra compact Cucumber 400ml
- Cash & Carry Plus248,10
- Trnava Promet259,00
620,25 din/l
−24 % po lŠampon za Kosu Micelarna Voda W&G 360 ml
- Idea · Mercator · Roda%300,00
- Univerexport482,99
833,33 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%Micelarna Voda za Lice Garnier 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Lidl498,99
- Cash & Carry Plus499,99
+20 prodavnica1.124,98 din/l
−42%Micelarna Voda za Lice Osetljiva Koža Nivea 400 ml
- Lilly%429,99
- Trnava Promet441,00
- Idea · Mercator · Roda%459,99
+10 prodavnica1.074,98 din/l
−36%Micelarna Voda za Lice Vitamin C Garnier 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%479,99
- Cash & Carry Plus519,99
- Euro Ša M534,00
+9 prodavnica1.199,98 din/l
Micelarna voda GARNIER 100 ml Loreal
- Cash & Carry Plus259,99
- Super Vero264,99
- Prima273,00
+10 prodavnica2.599,90 din/l
Micelarna Voda za Lice Opt.Tolerance Mixa 400 ml
- RIČ520,00
- Euro Ša M574,00
- dm619,00
+9 prodavnica1.300,00 din/l
−37%Micelarna Voda za Lice Skin Naturals Garnier 700 ml
- Idea · Mercator · Roda%579,99
- Cash & Carry Plus599,99
- Euro Ša M655,00
+7 prodavnica828,56 din/l
−36%Micelarna Voda za Lice Ultra Clean Garnier 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%479,99
- Cash & Carry Plus519,99
- Euro Ša M520,00
+6 prodavnica1.199,98 din/l
Micelarna Voda za Lice Detox Bioten 400 ml
- Trnava Promet425,00
- Mega Maxi470,99
- Cash & Carry Plus497,20
+6 prodavnica1.062,50 din/l






