Cene → Hrana za kućne ljubimce → WHIS MACE ZEC.100G KESA
WHIS MACE ZEC.100G KESA
Pakovanje 100 g 3 prodavnice Barkod 5900951021541
39,99 din
najjeftinije u prodavnici Lion Pet Shop
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
399,90 din/kg
Najskuplje je 71,00 din, +78% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
39,99 din399,90 din/kg
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta59,00 din590,00 din/kg+19,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu71,00 din710,00 din/kg+31,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 39,99 | 59,00 |
| 26.09.2026. | 39,99 | 59,00 |
| 01.09.2026. | 59,00 | 65,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Whiskas zečetina u kremastom sosu (100g) NEMALion Pet Shop
- WHIS MACE ZEC.100G KESAPrima
- WHISKAS KESICA ZECETINA 100GTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%WHISKAS LOSOS 85g
- Aleksandrović59,99
- ZAM%69,90
- RIČ%69,99
+18 prodavnica705,76 din/kg
−11%WHISKAS RIBA 4 X 85g
- Cash & Carry Plus204,99
- Super Vero%253,99
- Metro269,99
+13 prodavnica602,91 din/kg
−22%WHISKAS 85g CASSEROLE PILETINA
- Aleksandrović64,99
- Mikromarket64,99
- Prima%69,90
+7 prodavnica764,59 din/kg
WHISKAS ZA MACKE SA GOVEDINOM 300g
- Aleksandrović159,99
- Lion Pet Shop169,99
- Šumadija Market187,00
+6 prodavnica533,30 din/kg
−22%WHISKAS 85g CASSEROLE JUNIOR PILETINA
- Mikromarket64,99
- Šumadija Market69,00
- Prima%69,90
+4 prodavnice764,59 din/kg
−22%WHISKAS KASEROLA 85g GOVEDINA
- Šumadija Market69,00
- Prima%69,90
- Transkom 9475,00
+3 prodavnice811,76 din/kg
WHISKAS 100g HRANA ZA MACKE - ZECETINA
- Šumadija Market69,00
- Aleksandrović69,99
- Trlić74,90
+2 prodavnice690,00 din/kg
Whiskas hrana za macke piletina u limenci 400 g
- Lion Pet Shop174,99
- Prima183,00
- Šumadija Market185,00
+1 prodavnica437,48 din/kg








