Cene → Hrana za kućne ljubimce → Whiskas hrana za macke piletina u limenci 400 g

Whiskas hrana za macke piletina u limenci 400 g
Pakovanje 400 g 4 prodavnice Barkod 5900951020889
174,99 din
najjeftinije u prodavnici Lion Pet Shop
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
437,48 din/kg
Najskuplje je 185,00 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
174,99 din437,48 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu183,00 din457,50 din/kg+8,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd185,00 din462,50 din/kg+10,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta185,00 din462,50 din/kg+10,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 174,99 | 184,00 |
| 26.09.2026. | 174,99 | 184,00 |
| 01.09.2026. | 183,00 | 185,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Whiskas konzerva sa Piletinom (400g)Lion Pet Shop
- WHIS.MACE PILETI.400 KONZPrima
- Whiskas hrana za macke piletina u limenci 400 gŠumadija Market
- WHISKAS KONZERVA PILETINA400GTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−62 % po kgNOBLE HRANA ZA MACKE PILETINA 415GR
- Luki69,00
- Aleksandrović109,99
- Euro Ša M111,00
+1 prodavnica166,27 din/kg
−57 % po kgHrana za macke Astoria piletina 0415
- Trnava Promet78,00
- VUM99,99
- Aleksandrović109,99
187,95 din/kg
−56 % po kgSUVA HRANA ZA MACKE PILETINA 415G RENO
- Idea%80,00
- Mercator%80,00
- Roda%80,00
+4 prodavnice192,77 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%WHISKAS LOSOS 85g
- Aleksandrović59,99
- ZAM%69,90
- RIČ%69,99
+17 prodavnica705,76 din/kg
−11%WHISKAS RIBA 4 X 85g
- Cash & Carry Plus204,99
- Super Vero%253,99
- Metro269,99
+12 prodavnica602,91 din/kg
−22%WHISKAS 85g CASSEROLE PILETINA
- Aleksandrović64,99
- Mikromarket64,99
- Prima%69,90
+6 prodavnica764,59 din/kg
WHISKAS ZA MACKE SA GOVEDINOM 300g
- Aleksandrović159,99
- Lion Pet Shop169,99
- Šumadija Market187,00
+6 prodavnica533,30 din/kg
−22%WHISKAS 85g CASSEROLE JUNIOR PILETINA
- Mikromarket64,99
- Šumadija Market69,00
- Prima%69,90
+4 prodavnice764,59 din/kg
−22%WHISKAS KASEROLA 85g GOVEDINA
- Šumadija Market69,00
- Prima%69,90
- Transkom 9475,00
+3 prodavnice811,76 din/kg
WHISKAS 100g HRANA ZA MACKE - ZECETINA
- Šumadija Market69,00
- Aleksandrović69,99
- Trlić74,90
+2 prodavnice690,00 din/kg
WHISKAS KESICE JUNIOR 4x100g
- Šumadija Market185,00
- Aleksandrović199,99
- Trlić269,99
+1 prodavnica462,50 din/kg














