Cene → Šećer i med → SECER SMEDJI KOC.500G MIL

SECER SMEDJI KOC.500G MIL
Pakovanje 500 g 1 prodavnica Barkod 4002221990005
419,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
839,80 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
419,90 din839,80 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb419,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68419,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36419,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 419,90 | 442,45 |
| 01.09.2026. | 419,90 | 442,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SECER SMEĐI KOCKA 500G MILFORDAleksandrović
- SECER SMEDJI KOC.500G MILPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−64 % po kgŠEĆER SMEĐI SUNOKO 500G
- Aleksandrović149,90
- Metro167,99
- Univerexport175,56
+10 prodavnica299,80 din/kg
−58 % po kgSecer kristal smedji Crvenka 500g
- Super Vero175,99
- BB Trade177,00
- Maxi Online182,99
351,98 din/kg- −53 % po kg
SECER RIOBA SMEDJI 500G
- Aroma195,71
- Metro265,19
391,42 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%ŠEĆER U PRAHU C 250G
- Trnava Promet87,00
- Idea%87,99
- Mercator%87,99
+32 prodavnice348,00 din/kg
−17%ŠEĆER SMEĐI DEMERO RETRO 500G
- Metro199,98
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet215,00
+31 prodavnica399,96 din/kg
ŠEĆER KRISTAL CRVENKA 1KG
- Šumadija Market99,90
- Gomex99,99
- Idea99,99
+29 prodavnica99,90 din/kg
ŠEĆER KRISTAL SUNOKO 1KG
- Šumadija Market99,90
- Maxi99,99
- Maxi Online99,99
+26 prodavnica99,90 din/kg
−20%ŠEĆER U PRAHU C 500G
- BB Trade163,97
- Medius%169,90
- Idea189,97
+22 prodavnice327,94 din/kg
ŠEĆER KOCKA SUNOKO 1KG
- Cash & Carry Plus179,90
- Roda189,99
- Mercator199,99
+21 prodavnica179,90 din/kg
ŠEĆER SMEĐI DEMERO 250G
- Cash & Carry Plus109,99
- Leon110,99
- RIČ114,99
+19 prodavnica439,96 din/kg
−10%ŠEĆER KRISTAL SUNOKO 25KG
- Aman%2.199,99
- Metro2.337,50
- Europrom2.372,50
+13 prodavnica88,00 din/kg


















