Cene → Šećer i med → SECER RIOBA SMEDJI 500G
SECER RIOBA SMEDJI 500G
Pakovanje 500 g 2 prodavnice Barkod 8606015267708
195,71 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
391,42 din/kg
Najskuplje je 265,19 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
195,71 din391,42 din/kg
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 265,19 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac265,19 din530,38 din/kg+69,48 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac265,19 din
- Beograd · Metro, Krnjača265,19 din
- Beograd · Metro, Zemun265,19 din
- Kragujevac · Metro265,19 din
- Niš · Metro265,19 din
- Novi Sad · Metro265,19 din
- Palić · Metro265,19 din
- Požarevac · Metro265,19 din
- Šabac · Metro265,19 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SECER RIOBA SMEDJI 500GAroma, City
- 500G RIOBA SMEDJI TRSKA SECER-STAND.-VAR.Metro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−39 % po kgSMEĐI ŠECER OD ŠECERNE TRSKE 500G MRD "ŠPAJZ"
- Aman119,99
- VP Dima155,00
- Čutura159,99
239,98 din/kg
−23 % po kgŠEĆER SMEĐI SUNOKO 500G
- Aleksandrović149,90
- Metro167,99
- Univerexport175,56
+10 prodavnica299,80 din/kg
−10 % po kgSecer kristal smedji Crvenka 500g
- Super Vero175,99
- BB Trade177,00
- Maxi Online182,99
351,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%ŠEĆER U PRAHU C 250G
- Trnava Promet87,00
- Idea · Mercator · Roda%87,99
- Cash & Carry Plus89,99
+30 prodavnica348,00 din/kg
−17%ŠEĆER SMEĐI DEMERO RETRO 500G
- Metro199,98
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet215,00
+31 prodavnica399,96 din/kg
ŠEĆER KRISTAL CRVENKA 1KG
- Šumadija Market99,90
- Gomex99,99
- Idea · Mercator · Roda99,99
+27 prodavnica99,90 din/kg
ŠEĆER KRISTAL SUNOKO 1KG
- Šumadija Market99,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go99,99
- Metalac Market99,99
+22 prodavnice99,90 din/kg
−20%ŠEĆER U PRAHU C 500G
- BB Trade163,97
- Medius%169,90
- Idea · Mercator · Roda189,97
+20 prodavnica327,94 din/kg
ŠEĆER KOCKA SUNOKO 1KG
- Cash & Carry Plus179,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi209,99
- Metalac Market209,99
+19 prodavnica179,90 din/kg
ŠEĆER SMEĐI DEMERO 250G
- Cash & Carry Plus109,99
- Leon110,99
- RIČ114,99
+19 prodavnica439,96 din/kg
−37%ŠEĆER U PRAHU MORAVKA 200G
- BB Trade33,99
- Prima%44,90
- VP Dima64,00
+13 prodavnica169,95 din/kg


















