Cene → Prerađeno voće i povrće → DZEM SIPAK S JAB.ST.440GR
DZEM SIPAK S JAB.ST.440GR
Pakovanje 440 g 2 prodavnice Barkod 3856020221218
199,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
454,32 din/kg
Najskuplje je 207,00 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
199,90 din454,32 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10199,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb199,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68199,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36199,90 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu207,00 din470,45 din/kg+7,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 199,90 | 203,45 |
| 01.09.2026. | 199,90 | 203,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DZEM SIPAK-JAB.440G PODRAVKAAleksandrović
- DZEM SIPAK S JAB.ST.440GRPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%DŽEM KAJSIJA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+28 prodavnica499,98 din/kg
−26%DŽEM KAJSIJA BAKINA TAJNA 670G
- Transkom 94499,90
- Super Vero%499,99
- Medius%519,90
+26 prodavnica746,12 din/kg
−28%DŽEM ŠIPAK NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+26 prodavnica499,98 din/kg
−18%DŽEM ŠIPAK BAKINA TAJNA 670G
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−21%DŽEM KAJSIJA NECTAR 370G
- Super Vero%189,99
- Aleksandrović209,99
- Cash & Carry Plus214,99
+22 prodavnice513,49 din/kg
DŽEM ŠIPAK NECTAR 370G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea229,41
+21 prodavnica540,51 din/kg
−19%DŽEM KAJSIJA PIONIR 680G
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea%319,99
- Mercator%319,99
+17 prodavnica463,22 din/kg
−25%DŽEM JAGODA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+16 prodavnica499,98 din/kg












