Cene → Lična higijena i kozmetika → Balzam za Kosu Oil Nutritive Gliss 200 ml

Balzam za Kosu Oil Nutritive Gliss 200 ml
Pakovanje 200 ml 20 prodavnica Barkod 9000100398572
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Lilly, na akciji do 31.10.
1.749,95 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 514,99 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
349,99 din515,99 din1.749,95 din/l
-
349,99 din413,99 din1.749,95 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik369,99 din1.849,95 din/l+20,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula379,99 din1.899,95 din/l+30,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta399,97 din1.999,85 din/l+49,98 din
-
399,99 din504,99 din1.999,95 din/l+50,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta409,00 din2.045,00 din/l+59,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu409,99 din2.049,95 din/l+60,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta413,99 din2.069,95 din/l+64,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta415,00 din2.075,00 din/l+65,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta425,00 din2.125,00 din/l+75,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta429,00 din2.145,00 din/l+79,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta429,99 din2.149,95 din/l+80,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta444,00 din2.220,00 din/l+94,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta449,99 din2.249,95 din/l+100,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta498,00 din2.490,00 din/l+148,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd499,99 din2.499,95 din/l+150,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta499,99 din2.499,95 din/l+150,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta499,99 din2.499,95 din/l+150,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 455,99 – 546,99 din514,99 din2.574,95 din/l+165,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly · Maxi · Aroma · Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 369,99 | 429,99 |
| 22.09.2026. | 369,99 | 429,99 |
| 01.09.2026. | 369,99 | 444,00 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 519,97 → 399,97 din -23%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- REGENERATOR ZA KOSU GLISS OIL NUTRITIVE 200MLAroma, City
- BALZAM GLISS OIL NUTRITIVE 0.2LBB Trade
- BALZAM GLISS KUR OIL NUTRI 200mlCash & Carry Plus
- GLISS REGENERATOR OIL NUTRITIVE 200MLdm, VUM
- GLISS REGENERATOR ZA KOSU OIL NUTRITIVE 200MLEuro Ša M
- REGENERATOR GLISS KUR 200ML OIL NUTRITIVEFortuna Market
- BALZAM GK OIL NUTRICTI 200ML HENKELIdea, Mercator, Roda
- GLISS OIL NUTRITIVE REGENERATOR ZA KOSU 200MLLilly
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−47 % po lBalzam za Kosu Stronger For Longer Schauma 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Cash & Carry Plus239,50
- Trnava Promet271,00
+7 prodavnica919,96 din/l
−47 % po lBalzam za Kosu u Spreju Q10 Schauma 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Cash & Carry Plus239,50
- Sunce (Qvattro)253,99
+22 prodavnice919,96 din/l- −37 % po l
Balzam za Kosu Super Booster Mimi 300 ml
- Idea · Mercator · Roda%329,99
- Univerexport398,21
- BB Trade419,97
1.099,97 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%Balzam za Kosu u Spreju Ultimate Repair Gliss 200 ml
- Univerexport%369,00
- Trnava Promet424,00
- Prima%429,90
+29 prodavnica1.845,00 din/l
−35%Balzam za Kosu u Spreju Q10 Schauma 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Cash & Carry Plus239,50
- Sunce (Qvattro)253,99
+22 prodavnice919,96 din/l
−20%Balzam za Kosu Total Repair Elseve 200 ml
- Lidl423,49
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+21 prodavnica2.117,45 din/l
−20%Balzam za Kosu u Spreju Hyaluron Pump Elseve 200 ml
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Cash & Carry Plus439,99
+20 prodavnica2.145,00 din/l
−25%Balzam za Usne Original Labello 4,8 g
- Trnava Promet%169,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Morava234,00
+22 prodavnice35.208,33 din/kg
−20%Balzam za Kosu Color Vive Elseve 200 ml
- Lidl423,49
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+20 prodavnica2.117,45 din/l
−32%Balzam za Kosu Ultimate Repair Gliss 200 ml
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Lilly%349,99
- Maxi Online%349,99
+22 prodavnice1.499,95 din/l
−23%Balzam za Kosu u Spreju Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Sunce (Qvattro)429,99
+20 prodavnica838,64 din/l




