Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Napitak Aloe Vera&Ananas Lotte 240 ml

Napitak Aloe Vera&Ananas Lotte 240 ml
Najskuplje je 179,99 din, +69% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
106,20 din442,50 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta116,00 din483,33 din/l+9,80 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta119,99 din499,96 din/l+13,79 din
-
Aleksandrović9 prodavnica: 124,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Kladovo124,99 din520,79 din/l+18,79 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49124,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6124,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38124,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7124,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb124,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68124,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36124,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99124,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296124,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta129,00 din537,50 din/l+22,80 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula129,99 din541,63 din/l+23,79 din
-
144,00 din600,00 din/l+37,80 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun144,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača144,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac144,00 din
- Kragujevac · Metro144,00 din
- Niš · Metro144,00 din
- Novi Sad · Metro144,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad147,99 din616,63 din/l+41,79 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta154,99 din645,79 din/l+48,79 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta159,00 din662,50 din/l+52,80 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta159,00 din662,50 din/l+52,80 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta167,99 din699,96 din/l+61,79 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 161,99 – 175,99 din168,99 din704,13 din/l+62,79 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta169,99 din708,29 din/l+63,79 din
-
MercatorRadnje: Beograd169,99 din708,29 din/l+63,79 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta179,99 din749,96 din/l+73,79 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Roda · Univerexport · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 106,20 | 154,99 |
| 20.09.2026. | 106,20 | 154,99 |
| 01.09.2026. | 106,20 | 149,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ALOE V. ANANAS 0.24L LIM.Aleksandrović
- SOK ALOE VERA ANANAS LOTTE 240MLAman
- NAPITAK LOTTE ALOE VERA ANANAS 240mlCash & Carry Plus
- LOTTE ALOE VERA ananas 240mldm
- SOK OKF 240ML ALOE VERA PINEAPPLEFortuna Market
- SOK LOTTE ALOE VERA ANANAS 240 MLGomex
- SOK ALOE VERA ANANAS 240ML LOTTEIdea, Mercator, Roda, Super Vero
- 0.24L LOTTE LIM ALOE VERA-ANANASMetro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−40 % po lInstant Napitak Cedevita Go Ananas Mango 340 ml
- Aroma89,99
- Medius%99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+26 prodavnica264,68 din/l
−19 % po lNapitak Aleo Aloa Vera 0,25 l Limenka
- Cash & Carry Plus89,99
- Aroma149,99
- BB Trade166,80
359,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Napitak Voćni Bravo Sunny Jagoda 1,5 l PET Rauch
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
- Prima%119,90
+37 prodavnica79,33 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Peach 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+32 prodavnice242,12 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Tropic 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+31 prodavnica242,12 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Cranberry 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+30 prodavnica242,12 din/l
−26%Napitak Powerade Mountain Blast Izotonik 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus94,99
- ZAM%99,90
- Gomex%99,99
+24 prodavnice189,98 din/l
−22%Napitak Next Classic Breskva 1,5 l Brik
- Aman%159,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%164,99
- Cash & Carry Plus169,99
+21 prodavnica106,66 din/l
−26%Napitak Powerade Active Water Lemon Lime 0,5 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Trlić%99,99
+20 prodavnica199,98 din/l
−26%Napitak Powerade Active Water Peach Apple 0,5 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
- Idea · Mercator · Roda%99,99
+20 prodavnica199,98 din/l







