Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Napitak Aleo Aloa Vera 0,25 l Limenka

Napitak Aleo Aloa Vera 0,25 l Limenka
Pakovanje 250 ml 3 prodavnice Barkod 4779040222425
89,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
359,96 din/l
Najskuplje je 166,80 din, +85% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
89,99 din359,96 din/l
-
Aroma92 radnje u 8 mesta149,99 din599,96 din/l+60,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta166,80 din667,20 din/l+76,81 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 05.10.2026. | 89,99 | 129,99 |
| 01.09.2026. | 89,99 | 129,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ALOE V. PREMIUM 0.25L LIMAleksandrović
- NAPITAK ALEO ALOA VERA 0,25L LIMENKAAroma, City
- NAPITAK ALOE VERA PREMIUM ALEO 0.25L LIMBB Trade
- SOK ALEO ALOE VERA PREMIUM 0.25L LIMCash & Carry Plus
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−29 % po lVoćni Napitak Bravo Jagoda 0,25 l Limenka
- Roda%63,99
- Idea · Mercator%64,99
- Trnava Promet69,00
+10 prodavnica255,96 din/l
−29 % po lVoćni Napitak Bravo Breskva 0,25 l Limenka
- Roda%63,99
- Super Vero%63,99
- Idea · Mercator%64,99
+12 prodavnica255,96 din/l
−29 % po lVoćni Napitak Bravo Jabuka 0,25 l Limenka
- Roda%63,99
- Super Vero%63,99
- Idea · Mercator%64,99
+9 prodavnica255,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Napitak Voćni Bravo Sunny Jagoda 1,5 l PET Rauch
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
- Prima%119,90
+37 prodavnica79,33 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Peach 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+32 prodavnice242,12 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Tropic 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+31 prodavnica242,12 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Cranberry 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+30 prodavnica242,12 din/l
−26%Napitak Powerade Mountain Blast Izotonik 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus94,99
- ZAM%99,90
- Gomex%99,99
+24 prodavnice189,98 din/l
−22%Napitak Next Classic Breskva 1,5 l Brik
- Aman%159,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%164,99
- Cash & Carry Plus169,99
+21 prodavnica106,66 din/l
−26%Napitak Powerade Active Water Lemon Lime 0,5 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Trlić%99,99
+20 prodavnica199,98 din/l
−26%Napitak Powerade Active Water Peach Apple 0,5 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
- Idea · Mercator · Roda%99,99
+20 prodavnica199,98 din/l











