Cene → Kućna hemija → OMEKŠIVAČ ZA VEŠ CREATIONS BLUE COCCOLINO 1.288L

OMEKŠIVAČ ZA VEŠ CREATIONS BLUE COCCOLINO 1.288L
Pakovanje 1,288 l 21 prodavnica Barkod 8720181929908
429,99 din
najjeftinije u prodavnici Idea, na akciji do 24.10.
333,84 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 689,99 din, +60% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
429,99 din699,99 din333,84 din/l
-
429,99 din699,99 din333,84 din/l
-
429,99 din699,99 din333,84 din/l
-
dm136 radnji u 48 mesta439,00 din340,84 din/l+9,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta489,00 din379,66 din/l+59,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula489,99 din380,43 din/l+60,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd492,00 din381,99 din/l+62,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta499,99 din388,19 din/l+70,00 din
-
503,99 din391,30 din/l+74,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun503,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača503,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac503,99 din
- Kragujevac · Metro503,99 din
- Niš · Metro503,99 din
- Novi Sad · Metro503,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta529,99 din411,48 din/l+100,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta549,00 din426,24 din/l+119,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta549,00 din426,24 din/l+119,01 din
-
Aleksandrović20 prodavnica: 499,99 - 549,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik549,99 din427,01 din/l+120,00 din
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5499,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25499,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6499,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296499,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb499,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33549,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49549,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6549,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb549,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38549,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7549,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43549,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10549,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15549,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb549,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2549,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb549,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68549,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36549,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99549,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta549,99 din427,01 din/l+120,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu569,50 din442,16 din/l+139,51 din
-
599,99 din465,83 din/l+170,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta599,99 din465,83 din/l+170,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta599,99 din465,83 din/l+170,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta629,97 din489,11 din/l+199,98 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad679,99 din527,94 din/l+250,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 679,99 – 699,99 din689,99 din535,71 din/l+260,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 439,00 | 549,99 |
| 26.09.2026. | 439,00 | 549,99 |
| 20.09.2026. | 439,00 | 559,75 |
| 01.09.2026. | 439,00 | 549,50 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 699,97 → 629,97 din -10%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COCCOLINO 1.288L CR.BLUEAleksandrović
- OMEKS COCCOLINO CREATIONS BLUE 1.288LBB Trade
- OMEKSIVAC COCCOLINO CREATIONS BLUE 1.288lCash & Carry Plus
- Coccolino Passion Flo.& Berg.omek.1,288ldm
- COCCOLINO CREATIONS BLUE 1,288LEuro Ša M
- OM COCCOLINO CREATIONS BLUE 1.288LIdea, Mercator, Roda
- COCCOLINO CREATIONS 1.288LLuki
- Omeksivac Coccolino Creation Blue 1,288lMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−55 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ BLUE COCCOLINO 1,45L
- dm%219,00
- Idea · Mercator · Roda%290,00
- Šumadija Market329,90
+15 prodavnica151,03 din/l
−44 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ CREATIONS BLUE COCCOLINO 1,27L
- dm%239,00
- Sunce (Qvattro)359,99
- Idea · Mercator · Roda%360,00
+9 prodavnica188,19 din/l
−38 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ BLUE COCCOLINO 1.7L
- Sunce (Qvattro)352,99
- Idea · Mercator · Roda%420,00
- Lidl449,99
+6 prodavnica207,64 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+37 prodavnica206,24 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Univerexport%419,99
+37 prodavnica268,21 din/l
−19%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Aroma%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Aman%399,99
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
+34 prodavnice268,27 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l








