Cene → Sveže voće i povrće → Paradajz čeri bez ostatka pesticida 250g
Paradajz čeri bez ostatka pesticida 250g
Pakovanje 250 g 2 prodavnice Barkod 8600197478754
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
799,96 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,99 din799,96 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta199,99 din799,96 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 199,99 | 199,99 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 199,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−20 % po kgParadajz čeri daterino 250g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi159,99
639,96 din/kg
−15 % po kgParadajz čeri 250g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi169,99
679,96 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Paradajz Čeri Organski 250 g
- BB Trade249,90
- Univerexport379,99
- Idea · Mercator · Roda449,99
+1 prodavnica999,60 din/kg
Paradajz pink
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go189,99

Paradajz
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go189,99
−25%Paradajz Čeri Snack Bumblebee Rajska 200 g
- Super Vero%359,99
- Univerexport399,99
- ZAM449,90
+2 prodavnice1.799,95 din/kg
Paradajz čeri 250g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi169,99
679,96 din/kg
Paradajz Cherry Mix 500 g
- Univerexport299,99
- Idea · Mercator · Roda399,99
599,98 din/kg
Paradajz čeri 500g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi269,99
539,98 din/kg
Paradajz Čeri Kumato Rajska 380 g
- Maxi · Mega Maxi349,99
- Aroma479,99
- Super Vero479,99
921,03 din/kg





