Cene → Smrznuti proizvodi → Zamrznuti pomfrit Gustona 2,5kg

Zamrznuti pomfrit Gustona 2,5kg
Pakovanje 2,5 kg 2 prodavnice Barkod 8600197466386
549,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi Online
220,00 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Maxi Online najjeftinije549,99 din220,00 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta549,99 din220,00 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Zamrznuti brokoli 400g Friglo
- Trnava Promet159,00
- ZAM209,90
- Cash & Carry Plus209,98
+7 prodavnica397,50 din/kg
Zamrznuti pomfrit Gustona 1kg
- Profi178,49
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go195,49
178,49 din/kg
Zamrznuti pomfrit tanki Gustona 1kg
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go174,49
174,49 din/kgZamrznuti pileći cevap Map 400g Pile
- RIČ339,99
- Euro Ša M375,00
- VP Dima404,00
+1 prodavnica849,98 din/kg
Zamrznuti BIO organic mix NP 300g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi419,99
1.399,97 din/kg
Zamrznuti kroketi loptice 600g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi186,49
310,82 din/kg
Zamrznuti krompir sa začinima 800g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi210,49
263,11 din/kg
Zamrznuti pomfrit steakhouse Gustona 1kg
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi211,99
211,99 din/kg






