Cene → Smrznuti proizvodi → Zamrznuti pomfrit steakhouse Gustona 1kg

Zamrznuti pomfrit steakhouse Gustona 1kg
Pakovanje 1 kg 3 prodavnice Barkod 8600197466409
211,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
211,99 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
211,99 din211,99 din/kg
-
211,99 din211,99 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta211,99 din211,99 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 211,99 | 211,99 |
| 01.09.2026. | 211,99 | 211,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−18 % po kgZamrznuti pomfrit tanki Gustona 1kg
- Maxi174,49
- Maxi Online174,49
- Mega Maxi174,49
+2 prodavnice174,49 din/kg
−16 % po kgZamrznuti pomfrit Gustona 1kg
- Profi178,49
- Maxi195,49
- Maxi Online195,49
+2 prodavnice178,49 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Zamrznuti brokoli 400g Friglo
- Trnava Promet159,00
- ZAM209,90
- Cash & Carry Plus209,98
+7 prodavnica397,50 din/kg- −32%
Zamrznuti pileci cevap Map 400g *Pile*
- RIČ339,99
- Euro Ša M374,00
- Aleksandrović379,99
+2 prodavnice849,98 din/kg 
Zamrznuti pomfrit Gustona 1kg
- Profi178,49
- Maxi195,49
- Maxi Online195,49
+2 prodavnice178,49 din/kg
Zamrznuti pomfrit tanki Gustona 1kg
- Maxi174,49
- Maxi Online174,49
- Mega Maxi174,49
+2 prodavnice174,49 din/kg
Zamrznuti BIO organic mix NP 300g
- Maxi419,99
- Maxi Online419,99
- Mega Maxi419,99
1.399,97 din/kg
Zamrznuti kroketi loptice 600g
- Maxi186,49
- Maxi Online186,49
- Mega Maxi186,49
310,82 din/kg
Zamrznuti krompir sa zacinima 800g
- Maxi210,49
- Maxi Online210,49
- Mega Maxi210,49
263,11 din/kgZamrznuti djuvec 0450 MEDkom
- Trnava Promet117,00
- Metalac Market120,00
260,00 din/kg






