Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Napitak jabuka OBP Premia 2l
Napitak jabuka OBP Premia 2l
Pakovanje 2 l 3 prodavnice Barkod 8600197445138
119,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi
60,00 din/l
Najskuplje je 128,99 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 119,99 | 128,99 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 128,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%NAPITAK AQUA VIVA SPORT PEACH 0.33L
- ZAM%79,90
- Aleksandrović%79,99
- Cash & Carry Plus84,99
+32 prodavnice242,12 din/l
−20%NAPITAK AQUA VIVA SPORT TROPIC 0.33L
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
- Trnava Promet89,00
+31 prodavnica242,12 din/l
−20%NAPITAK AQUA VIVA SPORT CRANBERRY 0.33L
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
- Trnava Promet89,00
+30 prodavnica242,12 din/l
−23%NAPITAK POWERADE MOUNTAIN BLAST IZOTONIK 0.5L PET
- Cash & Carry Plus94,99
- Transkom 9495,00
- ZAM%99,90
+24 prodavnice189,98 din/l
NAPITAK NEXT CLASSIC BRESKVA 1.5L BRIK
- Cash & Carry Plus169,99
- Trnava Promet183,00
- Transkom 94189,00
+23 prodavnice113,33 din/l
−15%NAPITAK POWERADE ACTIVE WATER LEMON LIME 0.5L
- Cash & Carry Plus99,99
- Soulfood%109,99
- Trnava Promet110,00
+22 prodavnice199,98 din/l
−23%NAPITAK POWERADE ACTIVE WATER PEACH APPLE 0.5L
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
+22 prodavnice199,80 din/l
−15%NAPITAK POWERADE MOUNTAIN BLAST ZERO 0.5L
- Cash & Carry Plus94,99
- Soulfood%109,99
- Trnava Promet110,00
+17 prodavnica189,98 din/l








